Як прикрасити годівницю. Як прикрасить годівниці своїми руками.

Завжди приємно про когось піклуватися і особливо радісно бачити і розуміти, що це цінують. Ми звикли тривожитися за друзів наших пернатих в холодну пору року, коли погода не особливо радує і стає нерідко аномальною: то крижаний дощ і перепади температури перетворюють сніг в наст, то тріскучі морози вражають своєю жорстокістю. В таку негоду птахам доводиться найважче, вони гинуть від голоду і холоду. Ось саме тоді людина і приходить на допомогу пернатим, зимуючим разом з нами.
Інструкція
1
Безліч годівниць і шпаківень з'являється на деревах, підвіконнях, дахах. Але цікавіше зробити годівницю предметом прикраси вашого саду, двору чи будинку, щоб біла зима заграла яскравими фарбами. Влітку незвичайні годівниці доповнюватимуть інтер'єр вашої дачі, а птиці - вдячно щебетати.
2
Варіантів будиночків для птахів багато: від молочних пакетів до дерев'яних котеджів. Прикраси також можуть бути різноманітними. Виріжте пташку з паперу, обклейте її різнобарвною самоклещяейся плівкою і розмістіть на годівниці.
3
Мандрівники і любителі країн світу можуть розмістити на «будиночках» прапори в мініатюрі або символіку держав.
4
На дерев'яному шпаківні можна зробити дах з соломи або прутиків, «звити гніздо», посадити саморобних птенчиков.
5
Але самі «корисні» і красиві годівниці виходять з шишок, які обмазані згущеним молоком, медом або плавленим шоколадом і обвали в насінні, крупах і насінні. Будь-яке дерево буде виглядати стильно в такому вбранні. Доповнити композицію можна намистом з ягід і сала, яке так люблять пернаті.
6
Ще креативніше виглядають годівниці-прикраси у вигляді сердечок, зірочок, і т.д. Виріжте з щільного картону фігурки, обмажте борошняним клейстером, додайте зерняток. Просто включите фантазію і зробіть світ пернатих яскравіше і смачніше.
Багато в школі і вдома майструють годівниці і сковоречнікі, а потім розвішують їх на деревах. Конструкції зазвичай прості - сколочується кілька досочек або проробляється отвір в пакеті з-під молока. Головне, щоб пернатим друзям було, де притулитися і підкріпитися. Але ви можете об'єднати декілька корисних справ: нагодувати птахів, прикрасити дачу або ділянку, зробивши красиву годівницю , і зайняти ваших дітей, залучивши їх до роботи над виробом. Отже, як зробити оригінальну красиву годівницю , щоб вона радувала і пернатих гостей і людей?
Інструкція
1
Годівниця-рамочка.Із дерев'яних дощечок зробіть рамку. Кріпите з двох сторін металеву сітку, зверху залишаючи при цьому проміжок, щоб класти корм. Внизу годівниці, паралельно сітці, приробити припічку, щоб пташки могли дотягнутися до частування. Корм має прибиратися між металевими сітками. Візьміть шматочки сала, вівсяне печиво і т.д.
2
Годівниця-прикраса. Найсмачніші і ошатні годівниці можна зробити з шишок, обмазаних сгущенкой або медом, і обвалених в насінні, крупах і горішках. Будь-яке дерево буде виглядати стильно в такому вбранні. Доповнити композицію можна намистом з ягід і сала, яке так люблять пернаті.
3
Ще оригінальніше годівниці-прикраси у вигляді сердечок, зірочок, корабликів, машин. Виріжте з щільного картону фігурки, обмажте борошняним клейстером, додайте зерняток.
4
Годівниця-підвіска. Будь-яка красива непотрібна річ (шкатулка, старий іграшковий сервіз, коробочка) може стати прекрасною годівницею. Головне, знайти місце під корм. Підвісити годівницю можна на ланцюжок, стрічечки, бант.
5
Годівниця-чашка. Дуже просто, але ефектно. Красива чашка (краще з блюдцем) - основа годівниці. Приклейте блюдце до чашки, поставте на платформу, наверх зробіть дах з двох дощечок, щоб не потрапляв сніг і дощ. Накладайте корм.
6
Годівниця-блок. Зі старого системного блоку виходить відмінна багатоповерхова годівниця.
7
Годівниця ЗD. З кольорового дроту конструюються різні об'ємні фігури. В них кладуть великі шматочки корму.
8
Годівниця-гарбуз і годівниця-кавун. Проріжте отвори в гарбузі, виходить на зразок будиночка з дахом, зробіть вікна. Відмінний варіант для святкування Хеллоуїна.
9
Годівниця-геометрія. В дитячих кубиках різної форми виконайте отвори. Можна склеювати фігурки між собою, щоб отримати домікі.Какой би варіант годівниці ви не вибрали, пернаті віддячать вас за частування дзвінким цвіріньканням.