Як вибрати посуд з нержавіючої сталі.

Посуд з нержавіючої сталі не так давно прийшла на наші кухні. Вона дуже зручна, має презентабельний вигляд, асортимент дуже широкий. Адже не дарма нержавіюча сталь названа «матеріалом століття». Для виробництва посуду найчастіше використовують «сталь 18/10» - це маркування означає процентне співвідношення в стали хрому і нікелю.
Інструкція
1
Щоб вибрати якісну посуд з нержавіючої сталі, потрібно врахувати деякі критерії. Хороша посуд обов'язково повинна мати «подвійне» або навіть «потрійне» дно. Також вона повинна бути штампованої або литої. Лита, правда, набагато дорожче, ніж штампована, та й зустрічається на наших кухнях набагато рідше. Вона володіє хорошими споживчими характеристиками і служить набагато довше. От тільки штампована посуд приваблює сучасних покупців набагато частіше. І все через невисоку ціни.
2
Посуд з нержавіючої сталі не повинна бути легкою. Перед покупкою обов'язково потримаєте її в руках. Зверніть увагу на товщину стінок посуду - вони ні в якому разі не повинні бути тонкими. Також на посуді не повинно бути ніяких дефектів: подряпин, опуклостей, вм'ятин та іншого. Дивіться на якість полірування. Пам'ятайте, що матова поверхня остигає швидше, ніж блискуча.
3
Купуйте посуд в спеціалізованих магазинах. Купувати її на ринку - завідомо згубна ідея. Адже такий посуд прослужить вам максимум 3 роки. Адже не дарма кажуть, що скупий платить двічі. Так що краще не економити на посуді, а відразу ж купувати таку, яка буде служити вам довго і як говориться, віддано.
4
Після покупки посуду не забувайте про правильний догляд за нею. Доглядати за посудом з нержавіючої сталі не дуже складно, але тим не менш, робити це необхідно. Обробляйте посуд за допомогою м'якої губки, робіть це під теплою водою і з миючим засобом. Якщо бажаєте зберегти сталевий блиск посуду, то доведеться полірувати її. Вапняні плями з поверхні нержавійки можна прибрати за допомогою оцту або лимонної кислоти. Якщо ви будете дотримуватися всіх правил догляду, ваша посуд буде радувати вас ще багато років після покупки.