Як помістити відео.

Помістити відео в інтернеті можна кількома способами. На сайтах де обмінюються файлами, як правило, поміщають відео в окремому файлі, а на деяких ресурсах викладають з можливістю перегляду онлайн.
Інструкція
1
Найчастіше викладають відео на мультимедійні масові портали допомогою звичайної посилання. На подібних порталах є певні категорії: відеоролики, кліпи, фільми. Туди після реєстрації будь-який користувач може додати своє відео. Як правило, якщо відео невеликого розміру (звичайно до 100 мегабайт), його можна цілком завантажувати практично на будь-який безкоштовний файлообмінник (наприклад, http://www.ifolder.ru). Але якщо файл великий, то його краще розбити по частинах за допомогою архіватора. Для цього потрібно встановити програму WinRar або 7Zip і розділити великий файл на потрібну кількість. Після чого можна частинами викладати на файлообмінник, а потім помістити на сайті посилання.
2
Також досить часто відео поміщають на торрент-сайти. Звичайно для цього потрібно зареєструватися на подібному сайті, а потім в спеціальну категорію з відео викладати ваше. Щоб помістити відео на торрент, потрібно скористатися програмою uTorrent. Як тільки відкрили програму треба вибрати «створити новий torrent» і по інструкції написати назву файлу, потім вибрати потрібний файл або папку на вашому комп'ютері. Після чого у вас з'явиться файл, який ви можете викладати на торрент-трекері.
3
Ще можна викладати відео з можливістю перегляду онлайн. Для цього існує досить багато ресурсів (наприклад, http://www.youtube.com). Куди після реєстрації ви можете викладати відео. Невеликий ролик (розміром не більше 100 мегабайт, і тривалість не більше 20 хвилин) можна завантажувати практично на всі безкоштовні відеохостінги. Але для файлів з великим розміром потрібно знайти альтернативу (досить багато місця під відео дає «яндекс відео» - завантаження файлу код для блогу/форуму.