Як вирощувати огірки у відкритому грунті.

Огірки - одна з найпопулярніших садових культур. Батьківщиною огірків прийнято вважати Італію, хоча здавна їх вирощували в Греції, Римі та Африці. Вирощують огірки як в домашніх умовах, так і на відкритому грунті, дотримуючись при цьому всіх правил по догляду.
Інструкція
1
Посадка. Вирощують огірки безрассадним і розсадним методом. Для розсадного способу розведення огірків необхідно проводити посів насіння за 3-4 тижні до висадки на відкритий грунт. Щоб прискорити процес появи сходів, потрібно попередньо замочити і проростити насіння. На відкритий грунт розсаду висаджують тільки після того, як він добре прогріється. Якщо ви вирішили висаджувати огірки безрассадним методом, пророслі насіння необхідно закладати на глибину 1,5-2 см в прогрітий ґрунт.
2
Грунт, ідеальна для висадки огірків, повинна бути пухкої, родючої і добре утримує вологу.
3
Температурний режим. Для хорошого розвитку огірків оптимальна температура - 20-30 градусів. Якщо температура опускається нижче 10 градусів, відбувається зупинка росту і пригнічення рослини. Також небажані й перепади температур.
4
Добрива. З причини того, що коренева система огірків невелика, органічні добрива рекомендується вводити локально, тобто грунт для висадки огірків підготовляти необхідно заздалегідь. В викопують лунку глибиною 30-40 см укладають органічні добрива, після чого перемішують з грунтом і засипають зверху чистим грунтом. Після цього можна приступати до посадки огірків. На сонці органіка розкладається, виділяючи тепло, що позитивно впливає на ріст і розвиток огірків.
5
Догляд. Огірки на стадії становлення зростання необхідно прищипувати. Також під час росту і розвитку стежте за регулярним поливом і прополкою. При необхідності можна забезпечити огірки додаткової підгодівлею. Розпушування - одна з важливих умов при вирощуванні огірків, так як їх коренева система постійно потребує повітрі.
6
Полив. Під час активного росту і дозрівання плодів не забувайте регулярно і рясно поливати огірки. Через брак води огірки виростають з присмаком гіркоти. Полив слід проводити теплою водою.
Зверніть увагу
На ділянці огірки можна вирощувати в лунках по луку, капусті, по краях картопляної і суничної гряди, саджаючи по 2 - 3 рослини в лунку. Сіяти такі огірки можна прямо в грунт в червні. Зазвичай при вирощуванні огірків у відкритому грунті прищипку не роблять, так як вони формують достатню кількість жіночих квіток на головному стеблі і пагонах другого порядку.
Корисна порада
Зеленці на грядці - як вирощувати огірки у відкритому грунті. Основні овочеві культури. Домашні огірочки, вирощені своїми руками на власній ділянці, набагато смачніше і аромат, ніж куплені в магазині. Хоча ця овочева культура досить вимоглива до умов, любить тепло, вологу і певний мікроклімат, тим не менш, за допомогою вирощування огірків у відкритому грунті можна домогтися не менших результатів, ніж у теплиці або в парнику.