Як зробити дитині костюм пірата.

Для свят в дитячому саду батьків часто просять підготувати дітям тематичні костюми для виступів. Якщо свято проходить перед Новим роком, то магазини рясніють великим вибором різних нарядів. Але в інший час знайти карнавальний костюм не так-то просто. Припадати проявляти винахідливість і робити його самим. Костюм пірата не обов'язково шити, його можна зробити з готових речей. Просто ці речі повинні мати відношення до піратської тематики. Тут головне створити правильний образ.
Інструкція
1
В якості верху підійде матроська футболка. Вона буває і дуже маленьких дитячих розмірів. Якщо такий футболки ви не знайшли, то в літніх колекціях зустрічаються моделі з якорями і ультрамодними черепами. Якщо дитина виросла з джинсів, а ви не встигли викинути, з них можна зшити піратські штани. Досить вкоротити низ, трохи розпустити нитки і зробити ефект пошарпаності. Закінчать ансамбль - гольфи або колготки в різнокольорову смужку.
2
Тепер наряд потрібно доповнити аксесуарами. На шию пов'яжіть яскравий хустка. На руки надіньте пластикові різнокольорові браслети. Варіантів головного убору безліч. Можна надіти трикотажну шапочку з черепом, які зараз всюди продаються. А можна спорудити справжню піратську капелюх. Якщо у вас залежався на антресолях дедушкин фетровий головний убір, прийшов час дати йому нове життя. Нашейте по краю капелюхи бахрому і вставте перо. Перо можна виготовити самим, вирізавши з кольорового паперу.
3
Який пірат без шпаги. В петлю джинсів вставте мотузочку, до якої прив'яжіть піхви шпаги. Якщо шпага заважатиме виконувати танцювальні номери, можна прикріпити маленький пластиковий ножик.
4
А от що надягати на ноги, вибирається виходячи з побажань вихователя. Багато вимагають, щоб діти були в чешках - в них зручніше танцювати. Якщо таких вимог немає, то на ноги можна надіти чорні мокасини. Якщо роль вимагає повного перевтілення, то доведеться попітніти в чорних гумових чоботях. Але таке взуття в приміщенні можна надягати на 5-10 хвилин дітям старшого віку.