Як прикрасити машину. подивитися Як оздоблюють машини.

Є два основних способи як прикрасити машину . Перший - використання вінілових наклейок. Це найбільш простий і менш витратний спосіб зробити свою машину яскравою, красивою і помітною. Крім того, це ще й практично - вінілові наклейки захищають кузов від подряпин, їх легко зняти, коли набриднуть. І наклеювати картинку простіше, ніж наносити її на кузов фарбами. Другий спосіб - використовувати аерографію. Цей спосіб більш дорогий, але і виглядає він набагато ефектніше, ніж наклейки.
Інструкція
1
Визначтеся з тим, який саме спосіб прикраси машини ви виберіть. Вибір багато в чому буде залежати від фінансових можливостей. Вінілові наклейки на машину коштуватимуть від 850 рублів, аерографія - від 15000 рублів.
2
Сплануйте свій час. На виробництво і нанесення наклейки на замовлення (якщо ви вибираєте наклейку на замовлення, а не з готових варіантів) піде не більше тижня. Аерографія займе за часом від двох тижнів. Вирішіть, як ви будете в цей час обходитися без машини.
3
Перш ніж визначитися з вибором компанії, якій ви довірите свій автомобіль, дізнайтеся якомога більше інформації, прочитайте відгуки в інтернеті, знайдіть час приїхати і подивитися на умови роботи. Бокс, в якому проводитимуться роботи, повинен бути сухим і чистим. Поцікавтеся і про методи роботи. Компанії, які спеціалізуються саме на наклейках і аерографії, використовують напрацьовані методики і технології, що дозволяють уникати таких прикрих моментів, як невідповідність кольорів, міхури і нестикування при обклеюванні і т.д.
4
Визначтеся з тематикою малюнка. Врахуйте, що аерограф може намалювати саме ту картинку, яку ви захочете. Але й наклейку можна виконати на замовлення за ескізами замовника.
5
Вирішіть, як довго ви хочете їздити на машині саме з цим малюнком. Якщо розфарбована машина набридне, вінілову наклейку легко видалити. Малюнки в аерографії бувають постійними і тимчасовими. Один малюнок наноситься раз і назавжди, інший же при бажанні можна змити.