Як назвати морську свинку.

Морські свинки - одні з найпопулярніших гризунів, які підходять для утримання в домашніх умовах. Добродушна вдача, прихильність до господаря і кмітливість - наявні риси, за які люблять цих тварин. А якщо докласти трохи зусиль, то морську свинку можна навчити відгукуватися на ім'я і виконувати кумедні трюки.
Інструкція
1
Отже, у вашому будинку з'явилася морська свинка. Для початку вона повинна звикнути до нових умов. У перший день не діставайте тварина, нехай воно освоїться з новою обстановкою і запахами. Потім починайте брати звірка на руки, ласкаво розмовляти, пропонувати ласощі з ваших рук. Поступово свинка освоїться і почне вас впізнавати. Це можна зрозуміти по жвавому поведінці вихованця і радісним свистячим звуках. Пам'ятайте, що довіра - дуже тендітна річ, тому ніколи не кричіть на свинку, не робіть різких рухів при поводженні з твариною і обов'язково поясніть дітям, як правильно поводитись з звірятком.
2
Встановивши довірчі відносини, можна починати привчати звірка до власного імені. Ім'я повинно бути коротким і звучним. Кличте свинку всякий раз, коли ставите в клітку годівницю з кормом. Регулярно випускайте тварина побігати по квартирі, але тільки під наглядом. Під час прогулянки називайте звірка по імені і пропонуйте йому смакоту - шматочки овочів і фруктів, очищені горіхи. Також можна ласкаво чесати звірка за вушком. Незабаром свинка почне відгукуватися на ім'я і буде радісно підбігати за покликом господаря.
3
Вибір імені для свинки - захоплююче заняття. Подивіться уважно на звірка: яка асоціація виникає в першу чергу? Пухнастик, Толстик, Плюшка, Хрюн? Багато хто називає своїх вихованців іноземними іменами: Джекі, Моріс, Стіві, Лаки. А може ваш звір нагадує героя фільму або знаменитого актора? Картман, Доктор Вілсон, Фредді, Мерлін Монро? Особливе місце займають смішні варіанти: Фунтик, Персик, Ляпа, Мурашка, Пиріжок, Снікерс, Морсік. Варто звернути увагу і на імена, які зазвичай дають собакам - багато з них дуже органічно підійдуть вашому вихованцеві.
4
"Придумування" імені для морської свинки - чудове заняття, яке дозволяє досхочу пофантазувати і посміятися всім членам сім'ї від мала до велика.
Корисна порада
Тут (http://morsvinki.ru/name.html) можна знайти безліч кумедних імен для морських свинок.
Буває, що фільм знято, змонтовано, а назви у нього немає. І головне, незрозуміло, що робити: вдаватися до звичних штампам або придумувати щось нове? Таке відбувається, коли творці картини розходяться в думці, про що їх фільм. Піймавши суть, легко вгадати і майбутнє назву.
Інструкція
1
"Маска" з Джимом Керрі - про чудесну масці, за допомогою якої в людини вселяється божество-пустун Локі. "Матриця" - про систему, в якій існують люди після того, як їх поневолили машини. "Леон" - фільм про кілера Леоне і маленьку дівчинку.
2
"Легенда про ..." Якщо в основі фільму лежить казка, легенда, міф чи реальна, але обросле домислами історична подія, то фільм цілком можна починати зі слова легенда. Ці назви як правило вигадливі і багатослівні. Наприклад, "Легенда про Правоохоронці", "Аватар: Останній захисник", "Легенда про Брюса Лі".
3
"1 + 1" .Якщо у фільмі два головних діючих героя, між якими розгортається драматична ситуація, то картину можна називати по їх іменах або характеристикам. "Чук і Гек", "Містер і місіс Сміт", "Тупий і ще тупіший". Цей прийом годиться для ліричних комедій, мелодрам - історій кохання.
4
"Словосполучення" Називний відмінок + родовий: "Ніч живих мерців", "Собака Баскервілів", "Тінь батька Гамлета" .Іменітельний відмінок + прийменниковий: "Кімната в Римі", "Минулої ночі в Нью-Йорку", "Один вдома" .Іноді такі назви включають в себе підзаголовки. Наприклад, "Поцілунок крізь стіну. Любов і ніякого шахрайства". Це нормально, коли глядач розуміє, що перед ним ще одна якісна, форматна комедія про любов і безжурних невдах. Але у випадку якщо фільм аматорський або це студентська робота, то краще вибрати більш ємне і коротку назву.
5
"Майбутній афоризм" .У цьому випадку в назву фільму виноситься квінтесенція моралі цього фільму або найважливіша характеристика головного героя. У кожному разі, це щось абстрактне, філософське, з легким відтінком афористичності. "Москва сльозам не вірить", "Пролітаючи над гніздом зозулі", "Життя прекрасне". Такі назви цілком доречні не тільки для майбутніх чемпіонів касових зборів, але і для неголосного фестивального кіно або маленьких філософських короткометражок, які розміщуються в інтернеті.
Зверніть увагу
Потрібно шукати наскрізний символ так, щоб у глядача, коли він вимовляє назву, в голові виникав виразний візуальний образ. Наприклад, "Дзиґа", "Мережа".
Корисна порада
Найкраще спочатку пограти зі штампами під час мозкового штурму. Вибрати десять кращих назв. І тоді вже попрацювати з ними.