Як завести Lada Priora в мороз.

Чим на вулиці стає холодніше, тим складніше завести автомобіль. Багато автолюбителів стикалися з проблемами запуску машини в морози . Lada Priora, як і деякі інші автомобілі, буває важко завести в мороз.
Інструкція
1
Починаючи заводити автомобіль, що не крутите стартером більше 20 секунд. Це марно, і ви тільки швидко посадите акумулятор. Між спробами завести двигун робіть інтервал в 20 - 30 секунд.
2
Увімкніть ближнє світло на 1-2 хвилини. Це допоможе трохи прогріти двигун. Тут головне не перестаратися, а то можна і посадити акумулятор повністю.
3
Лада Пріора - машина з інжекторним двигуном, тому не натискайте на педаль газу при запуску. А так як коробка передач механічна, то перед запуском потрібно вичавити педаль зчеплення. Не намагайтеся завести автомобіль «з штовхача» - це тільки зашкодить вашому авто.
4
Якщо машина не заводиться, відкрийте капот і подивіться, чи міцно прикріплені дроти до акумулятора. Перевірте стан свічок. При необхідності їх треба замінити або прочистити.
5
Якщо акумулятор сів, є спосіб завести машину, «прикуривши» від іншого акумулятора. Використовуйте для цього спеціальні дроти. З'єднайте ними два акумулятора і спробуйте завести свою машину.
6
Екстремальний спосіб запуску двигуна - це застосування ефірного сполуки. Воно впорскується у впускний колектор. Придбати спеціальний засіб можна в будь-якому автомагазині.