Як годувати курей взимку. Як годувати курку в minecraft.

Часто птахівники-любителі скаржаться на зниження несучості курей в зимовий період. Одна з причин цього явища - порушений раціон харчування птиці. Тому приділіть особливу увагу тому, як годувати несучок взимку, щоб птах добре себе почувала і не знижувала несучість.
Вам знадобиться
  • - Корми: зернові, соковиті, грубі;
  • - Мінеральні підгодівлі: черепашник, крейда;
  • - Вітамінні добавки.
Інструкція
1
Годуйте курей взимку 3-4 рази. Вологі мішанки давайте птахові вранці і в денний час. На ніч слід годувати птицю цільним зерном (пшениця, ячмінь, ку курей уза).
2
Додавайте в раціон птиці соковиті корми: морква, буряк, кабачок, бруква, турнепс, топінамбур. Овочі попередньо подрібніть. Картопля згодовуйте тільки у відварному вигляді. Можна змішувати соковитий корм і трохи зерна.
3
Включіть в раціон птиці вітамінізовані корми: зелень, пророслі зернові культури, подрібнену хвою. Для отримання пророслого зерна в підготовлені неглибокі ящики засипте тирса, змочіть їх і висійте насіння. Пророслу зелень подрібнюйте, зерна теж слід віддати птаху.
4
Додавайте у вологі мішанки рибну муку і риб'ячий жир (1-2 краплі). Це забезпечить птицю необхідними білками і амінокислотами.
5
Збільште білкову складову кормів. Давайте курей ам молоко, обрат, сир і кисломолочні продукти. Єдине застереження - їх не можна зберігати і давати в оцинкованому посуді, т.к. це викликає отруєння птиці окисом цинку.
6
Обов'язково поставте окрему годівницю для мінерального корму (черепашник, крейда). Бажано щоб вона була автоматична. Птах у міру потреби буде клювати добавку. Не викидайте шкаралупу від яєць. Подрібнена просушенная шкаралупа добре скльовувати птахом у вологих мішанках.
7
підвішували в курей ятники заготовлені віники з кропиви і просто пучки сіна. Чи не кладіть їх на підлогу, так як там курей и затопчуть їх.
8
В окремому ящику обов'язково насипте гравій і дрібні камінчики. Вони необхідні птаху для правильного процесу травлення.
9
Слідкуйте, щоб в поїлках завжди була чиста і тепла вода. Періодично в цілях профілактики Випоюють птахові злегка рожевий розчин марганцівки. Регулярно очищайте і промивайте поїлки і годівниці.
Зверніть увагу
Яскравим жовток роблять овочі з яскравим забарвленням (перець, кукурудза).
Корисна порада
Смак і запах яєць залежить не від складу корму, а від умов зберігання і обробки.