Як видалити гілки в реєстрі.

Необхідність підтримувати реєстр в чистоті очевидна. Це продовжить життя вашої операційної системи і позбавить комп'ютер від «зависань». Чистку реєстру можна проводити в автоматичному або ручному режимах.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи, утиліта Ccleaner, початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Для автоматичної чистки реєстру існують спеціальні утиліти (наприклад, Ccleaner). Відкрийте утиліту, запустіть пошук помилок реєстру, а після цього натисніть «виправити». Програма в автоматичному режимі почистить сліди від віддалених програм, виправить помилки і видалить непотрібні розділи, після чого продуктивність комп'ютера помітно покращиться.
2
Ручний режим зручний, коли користувач конкретно знає, які зміни він хоче внести в реєстр: правити значення або ж видалити будь-які гілки . Для ручного редагування реєстру натисніть лівою кнопкою мишки послідовно кнопки Пуск - Виконати - Запуск програми. У віконці введіть команду «regedit», після чого натисніть ОК.
3
Відкриється найпростіший редактор реєстру regedit, він входить в число базових програм операційної сістеми.Для пошуку потрібних гілок реєстру виберіть в меню зверху «Правка» - Знайти »або натисніть CTRL + F, після чого в віконці введіть в рядок пошуку те, що шукайте. Потім натисніть кнопку «Знайти далі».
4
Якщо пошук знайшов не те, що ви шукали, натисніть кнопку F3, і програма перейде до наступного збігу. Коли ви знайдете потрібний розділ реєстру, приступайте до його редагування. Для зміни значень реєстру виділіть потрібний рядок, клікніть правою кнопкою миші по ній і виберіть пункт меню «Змінити». Після внесення змін натисніть кнопку ОК. Щоб видалити гілку реєстру, виділіть її, потім клікніть правою кнопкою миші по гілці, і в меню виберіть пункт "Видалити".
Зверніть увагу
Будьте уважні, зміна реєстру може привести до непередбачуваних наслідків, аж до відмови програм або всієї операційної системи.