Як приручати хвилястого папугу. Як бути якщо мене боїться хвилястий папуга.

Якщо ви завели папужки, чи не розраховуйте, що він стане вашим другом з першого погляду і на все життя. Хвилясті папуги - птахи обережні і полохливі. На приручення нового вихованця доведеться витратити якийсь час, зате результат не змусить себе чекати. Якщо вести процес приручення правильно, незабаром боязкий папуга перетвориться в прирученого домашнього улюбленця, ласкавого і щиро прив'язаного до вас.
Вам знадобиться
  • - корм для папуг
  • - клітина
Інструкція
1
Не намагайтеся зробити хвилястого папужки ручним з перших же хвилин, як він оселився в вашому домі. Дайте йому кілька днів або навіть тиждень на те, щоб він освоївся в новій клітці. Перебуваючи поруч з птахом, говорите тільки спокійним тоном. Розмовляйте побільше: нехай папужка звикає до звуку вашого голосу.
2
Годуйте хвилястого папужки з руки. Насипте на долоню корм і простягніть її в клітку. Попередньо приберіть з клітки годівницю, залиште тільки поїлку. Якщо папужка боїться наблизитися до вашої руки, не поспішайте. Говоріть з ним при цьому ласкавим голосом, постійно повторюючи його ім'я.
3
Коли папужка звикне брати корм з вашої руки, сидячи при цьому у своїй клітці, дочекайтеся, коли він сяде на долоню і дуже плавно і акуратно винесіть його в кімнату. Дайте час, щоб пташка оглянулась і звикла до нового простору.
4
Заохочуйте свого вихованця його улюбленими смакотою, наприклад, медовими паличками. Щоразу, коли папужка висловив до вас розташування, тобто самостійно сів до вас на руку або плече, хваліть його або пригощайте.
Зверніть увагу
- чим старше хвилястий папужка, тим складніше буде його приручити
Корисна порада
- якщо в будинку є маленькі діти, на перших порах приручення не підпускайте їх близько до клітки. Криками і шумом, навіть захопленим, вони можуть сильно налякати папужки