Як заблокувати розсилку.

Заблокувати розсилку можна кількома способами. Найпростіше відписатися від офіційної розсилки, на яку ви підписувалися за власним бажанням, але складніше позбутися нав'язливої розсилки/реклами, якщо це спам.
Інструкція
1
Найменшу складність у відмові від розсилки являє собою система розсилки офіційної служби поштової скриньки. Такі листи приходять на ящики, розташовані на безкоштовних поштових хостингах: mail, rambler, yandex і т.д. Тому, якщо ваша розсилка виходить від офіційного джерела, найбільш простим рішенням буде зайти в налаштування ящика і натиснути «відписатися від всіх розсилок».
2
Не важко відписатися від розсилок, якщо вони виходять від офіційних новинних та інших масових порталів. Загалом, будь-яких сайтів, добре себе зарекомендували (за відгуками користувачів). Відмовитися від розсилки, джерелом якої є подібні сайти, потрібно так: треба відкрити лист, надісланий за допомогою розсилки того сайту і переглянути його. Зазвичай там внизу є напис «відписатися від розсилки». Достатньо тільки натиснути на цей пункт, а потім підтвердити своє рішення.
3
Іноді розсилка надходить з сайту, де ви зареєстровані, але внизу листа немає такого пункту «відписатися від розсилки», тоді потрібно зайти на сайт і шукати контакти, щоб зв'язатися з адміністрацією. Зазвичай контакти адміністрації написані в спеціальному розділі «контакти», «зв'язок» або подібну назву. Як тільки знайдете засіб зв'язку, напишіть листа з проханням, щоб вам перестали слати розсилку .
4
Якщо проблема не вирішується, тобто ви пишіть лист адміністрації, але відповіді немає, чи розсилка приходить від незрозумілого джерела, то цілком можливо, що це спам. Його потрібно блокувати окремо. У деяких поштових системах є кнопка «це спам» її слід вибрати навпроти письма. Якщо такої функції немає на вашій поштовій скриньці, то e-mail відправника спаму слід занести в «чорний список». Щоб уникнути подібних неприємностей, не слід викладати у відкритий доступ особистий електронний ящик. Або, принаймні, використовувати прості засоби безпеки (наприклад, http://2ip.ru/spambot).