Як вирощувати братки. Як садити братки насінням.

Анютіни глазки - багаторічна культурна рослина з різноманітною палітрою забарвлення квіток. Головна особливість братків - рясне і раніше цвітіння. Вирощувати ця рослина і доглядати за ним нескладно і дуже приємно.
Інструкція
1
Посадка. Висаджують анютини глазки насінням в заздалегідь оброблений грунт. Сходи з'являються на 5-12 день з моменту висадки. Пікіровку розсади виробляти необхідно вчасно, не допускаючи переростання і витягування сіянців. Висаджують даний вид рослин краще ранньою весною, накриваючи плівкою для прискорення цвітіння.
2
Догляд. Грунт, на якій плекалися анютини глазки, необхідно регулярно розпушувати і прополювати.
3
Добрива. Розсаду братків корисно підгодовувати суперфосфатом і аміачною селітрою. Придбати дані субстрати можна в спеціалізують магазинах. Пам'ятайте: даний вид рослин не переносить гній як засіб добрива.
4
Світло. Анютіни глазки прекрасно себе почувають на теплих сонячних територіях. В таких умовах вони прекрасно ростуть, утворюючи яскраві і великі квіти. В тіні квітки виростають значно дрібніше і блідіше.
5
Розмноження. Найбільш поширений спосіб розмноження братків - вегетативний спосіб. Він ефективний, простий і дозволяє за одне літо отримати велику кількість посадкового матеріалу. Живці готують в травні-червні. Для розмноження вибирають кінцеві пагони з 2-3 вузлами. Висадку живців виробляють на глибину 1-2 см. Після посадки живці необхідно рясно полити водою. При ранньому розмноженні анютини глазки зацвітають влітку або ранньої осені.
6
Полив. Поливати даний вид рослин необхідно щодня і помірною кількістю води. Не слід заливати квітки, так як це може привести до загнивання кореневої системи і поразці різними видами хвороб.