Як вивести пляму від свічки. Як почистити на одязі пляму від свічки.

Свічки - це обов'язковий атрибут затишної, невимушеній обстановки. Адже ніщо так не заспокоює і не зближує людей, як нерівний світло живих вогників. На жаль, не завжди близьке сусідство зі свічками доставляє суцільно приємні емоції. Іноді воно обертається прикрими слідами на одязі і оточуючих предметах. Справитися з плямами від свічок вам допоможуть прості поради.
Вам знадобиться
  • Ніж, праска, паперові серветки або шматок тканини.
Інструкція
1
Тупим краєм ножа акуратно зскребете краплі воску із зіпсованою речі.
2
Застелите прасувальну дошку паперовою серветкою або шматком тканини. Це робиться для того, щоб не зіпсувати покриття прасувальної дошки. Потім покладіть на серветку річ з плямою і накрийте зверху ще однією серветкою.
3
Розігрійте праску до мінімальної температури, відповідної режиму прасування делікатних тканин. Обережно пропрасуйте пляму через паперову серветку.
4
Після того як на серветці проявиться пляма, її необхідно замінити новою. Проробіть цю процедуру кілька разів, поки пляма від свічки не зникне. Для повного видалення будь-яких слідів після прасування річ необхідно випрати.
5
Якщо плями від свічки зіпсували килим, зіткнення гарячої праски з його ворсом вкрай небажано. Для захисту килима візьміть аркуш картону, зробіть у ньому отвір трохи більше розміру плями. Накрийте картоном паперову серветку таким чином, щоб пляма розташовувалося над отвором. Пропрасовуйте килим, не забуваючи міняти папір, як описано вище. Коли на серветці перестане виявлятися слід від плями, почистіть килим за допомогою спеціального шампуню.
Зверніть увагу
Температура прасування для різних видів тканин може бути неоднакова. Для синтетичних речей краще встановити делікатний режим, а на натуральних тканинах (бавовна, льон) припустимі і більш високі температури.
Корисна порада
Для боротьби з плямами від свічок у продажу є спеціалізовані засоби для чищення, наприклад, Wax Away Weiman; Замість паперових серветок підійде будь-який папір з пористою структурою. Наприклад, це може бути промокашка або туалетний папір.