Як встановити вхідні металеві двері.

Бажання вдосконалити своє житло з'являється не так вже й рідко. Ще частіше з'являється така необхідність. Якщо ви вирішили поміняти вхідну двері , зовсім не обов'язково замовляти ще й установку, яка, до слова сказати, коштує недешево. Все можна зробити самостійно.
Вам знадобиться
  • - рулетка;
  • - рівень;
  • - монтажні інструменти;
  • - дриль або перфоратор;
  • - вода;
  • - монтажна піна.
Інструкція
1
Найперше, що варто зробити ще до покупки двері - виміряти дверний проріз. Зазвичай вони мають стандартні розміри, але уточнити точно не буде зайвим.
2
Початком установки треба вважати підготовку дверного отвору. Спочатку необхідно зняти стару двері . Якщо виникли труднощі, застосуєте силу і постарайтеся вирвати петлі.
3
Тепер треба видалити старий дверний косяк. Є два способи. Можна використовуючи гвоздодер і кувалду - вибити його. Але в цьому випадку є велика вірогідність пошкодження самого отвору. Більш трудомістким, але акуратним методом є перепилювання косяка. Вибравши спосіб і втіливши його в життя, ретельно очистіть звільнився проріз від утворився в ході робіт сміття.
4
Далі можна приступати до самої установки. Розпакуйте двері , звільніть її від слюди і вставте в проріз. Відкрийте під прямим кутом, щоб забезпечити собі простір для роботи. Не буде зайвим попросити когось про допомогу. Двері необхідно добре зафіксувати - це набагато простіше зробити удвох.
5
Тепер двері потрібно виставити по рівню. Навіть якщо вам здасться, що вона стоїть криво щодо стін, не надавайте цьому значення. Нерідко стіни відрізняються дивовижною нерівністю. Спирайтеся тільки на те, що показує рівень, інакше пізніше можуть виникнути проблеми із закриттям дверей.
6
Далі треба встановити сторону, на яку буде вішатися двері . Для цього використовуйте перфоратор або дриль, залежно від типу ваших стін. Обраним електроінструментом необхідно просвердлити дірки в стіні, відповідні отворам в коробці. У утворилися поглиблення загорніть спеціальні анкерні болти. Головне - не перетягнути їх, інакше це зіб'є вашу двері з рівня. Прикрутите болти з обох сторін, заздалегідь перевіривши, наскільки повне буде прилягання коробки до прорізу.
7
Треба змастити місця, де будете обробляти піною, водою. Тоді зміцнення буде більш міцним. Ось двері і встановлена. Тепер залишилося дочекатися, коли піна висохне, щоб зрізати надлишки ножем.
Зверніть увагу
Не кожна фірма, яка продає двері, дасть гарантію на двері, яку ви встановлюєте самостійно. Тому якщо ви не впевнені, що можете все зробити правильно, краще викликати установника.