Як качати косі м'язи живота. Як качати бічні м'язи преса.

Бажання бути стрункими і мати красивий прес об'єднує жінок різного віку. Багато ретельно опрацьовують м'язи преса, але бажаний результат залишається недосяжним. Можливо, ви забуваєте про косих м'язах живота. А адже саме вони відповідають за тонку талію. Без роботи над цими м'язами неможливо отримати ідеальний прес. Рівень складності наведених вправ підвищується від першого до останнього.
Вам знадобиться
  • Гімнастичний килимок
  • Еспандер
  • Гимнастическая лава або стійкий стілець.
Інструкція
1
Сядьте на підлогу. Зачепите стрічку еспандера за стопи, у витягнутих руках тримаєте рукоятки на рівні грудей. Напружуючи м'язи тулуба, повільно поверніться в сторону. Ноги і сідниці повинні залишатися нерухомими. Чим сильніше випрямлені руки і ноги, тим складніше виконувати цю вправу.
2
Ляжте на спину, руки витягніть уздовж тулуба. Зігніть ноги в колінах і підніміть їх так, щоб ікри стали паралельними підлозі. Повільно нахиляйте ноги в сторону. Відразу ж поверніться у вихідне положення, а потім опустіть ноги в іншу сторону.
3
Ляжте на бік. Тримайте ноги разом. Упритесь передпліччям в підлогу. Воно має бути розташоване строго під плечем. Напружуйте м'язи живота і спини і відірвіть таз від підлоги. Тіло повинно являти собою ідеально пряму лінію. Затримайтеся на 15-30 секунд. Потім повторіть для іншої сторони.
4
Ляжте на спину, злегка зігніть ноги в колінах. Праву руку витягніть під прямим кутом до тіла, ліву притисніть до скроні. Нахиліть коліна вправо, повернувшись таким чином на бік. Напружте м'язи преса і відірвіть верхню частину тулуба від підлоги. Намагайтеся дістати лівим ліктем ліве коліно. Поверніться у вихідне положення. Повторіть для іншої сторони.
5
Сядьте на край тренувальної лави. Зігніть ноги під прямим кутом і підійміть їх. Тягніть ліве коліно до правого плеча. Ноги не розводьте. Повторіть з поворотом в інший бік. Для того щоб зробити цю вправу максимально складним, що не спирайтеся руками на сидінні. Тримайте зігнуті руки розведеними на рівні грудей.
6
Сядьте на підлогу. Підніміть схрещені в щиколотках ноги на 10 - 15 см. Руки зчепіть і витягніть перед собою на рівні грудей. Відхилите корпус назад приблизно на 45 градусів. Утримуйте в цій позиції рівновагу і з силою повертайте тулуб убік. Спину тримаєте прямій.
Зверніть увагу
Тренування на прес завжди починайте з вправ для косих м'язів живота, і тільки потім переходите до вправ для прямих м'язів живота. В іншому випадку косі м'язи можуть не отримати достатнє навантаження.