Як виростити зерно.

Зерно пшениці різниться за термінами посадки на ярові і озимі сорти. Агротехніка, застосовувана при вирощуванні, залежить від сорту. При дотриманні термінів посадки і правильному догляді пшениця дає значний урожай. Найбільш рентабельно обробляти хліба на великих полях із застосуванням механізації.
Інструкція
1
Для посадки озимої пшениці потрібно підготувати добре удобрені грунту. Поле звільняють від бур'янів за допомогою спеціальних хімічних засобів, які володіють суцільним дією. Вносяться мінеральні добрива. Зорювати поле необхідно перед посадкою.
2
Висівається повноваге зерно, яке пройшло хімічну обробку. Безпосередньо посів виробляється з використанням сівалок до настання заморозка.
3
Взимку на полях проводяться заходи по затримці снігу.
4
Якщо грунт був добре оброблена від бур'янів, то додаткових робіт по боротьбі з бур'янами не проводиться. При появі бур'янів грунт культивують за допомогою техніки кілька разів.
5
Прибирання зерна починається, коли основна маса колосків знаходиться в стадії повного дозрівання. Для обмолоту зерна використовуються комбайни.
6
Ярицю висівають відразу після сходу снігів і в досить просохла грунт для виведення на поля техніки.
7
Перед посівом ярої пшениці поле залишають під парами як мінімум один рік.
8
Обробку поля від бур'янів проводять в літньо-осінній період. Внесення добрив - безпосередньо перед оранкою.
9
Якщо з'являються бур'яни в посівах, то грунт культивується за допомогою спеціальної техніки.
10
Прибирання ярої пшениці, так само як і озимої, виробляється після дозрівання основної кількості класів.
11
Збирання потрібно встигнути зробити в суху погоду, так як якщо погода дощова, обмолот зерна стає неможливий. При довго зберігається дощовій погоді колосся починають лягати, що в подальшому ускладнює прибирання або робить її абсолютно неможливою.