Як задати того букву.

При розбитті фізичного диска на декілька томів операційна система сама привласнює букви кожному з них. Якщо вас не влаштовує вибір ОС, то можна поміняти букви, призначені окремим томам самостійно.
Вам знадобиться
  • Права адміністратора ОС.
Інструкція
1
Для здійснення такої операції необхідно увійти в систему з обліковим записом користувача, що має права адміністратора в цій системі.
2
Після авторизації в ОС потрібно запустити утиліту управління комп'ютером. Можна зробити це через панель управління, але більш коротким буде шлях через контекстне меню ярлика «Мій комп'ютер» на робочому столі - клацніть його правою кнопкою миші і виберіть в меню пункт «Управління».
3
Вікно розбите на дві панелі. У лівій панелі вам треба знайти розділ «Сховище» і курсором мишки клацнути в ньому секцію «Управління дисками».
4
За кілька секунд додаток просканує всі диски вашого комп'ютера і створить карту їх розбиття на томи. Результат буде представлений в правій панелі вікна програми. Вам потрібно знайти серед всіх томів той, букву якого необхідно змінити, і клацнути його правою кнопкою миші. В контекстному меню буде присутній і пункт «Змінити букву диска або шлях до диска» - виберіть його.
5
У вікні, яке відкриється слідом за цим дією, вам треба клацнути кнопку «Змінити», щоб перейти в наступне діалогове вікно. Там знайдете напис «Призначити букву диска (AZ)» та випадає поруч з нею. У ньому міститься перелік всіх ще не привласнених носіям букв - виберіть найбільш підходящу цього тому літеру.
6
Така операція вимагає додаткового підтвердження і коли програма запросить його, натисніть кнопку «Так».
7
Операція заміни букви томи на цьому буде завершена, а у вас залишаться відкритими два тепер уже непотрібних вікна. Закрийте їх, натиснувши в кожному кнопку «OK».