Як встановити автоакустику.

Якщо ви вирішили облагородити ваш автомобіль і поставити свіжу аудіосистему, вас обрадує новина про те, що ви можете зробити це самостійно. Все, що вам потрібно для монтажу нової автоакустики - це звичайні підручні інструменти, трохи часу, терпіння і пару простих порад, як крок за кроком налагодити даний апарат у вашому автомобілі. Дотримуючись їх, ви зможете легко і швидко домогтися бажаного результату.
Інструкція
1
Вивчіть ваш автомобіль. Перш, ніж відправлятися підбирати акустику під ваше авто, потрібно досконально вивчити його. Намітьте місця, куди можуть бути встановлені колонки, виберіть місце, куди буде встановлений центральний сабвуфер, від якого в цілому буде залежати "атмосфера" у вашій машині.
2
Вирушайте в магазин після огляду автомобіля. Подібні акустичні системи в великому асортименті представлені в тих же точках, де і продаються звичайні деталі. Якщо ви сумніваєтеся в своєму виборі, попросіть консультанта вам допомогти. Пам'ятайте, що далеко не всі системи можна встановити на будь-які види транспортних засобів. Якщо є така можливість, попросіть продавця дати "приміряти" ваш вибір. Якщо все приблизно сходиться і всіх проводів вистачає, можете здійснювати покупку.
3
Якщо вибір магазина вас не вразив, ви можете купити через інтернет спеціальний набір саме для вашої марки автомобіля. В такому випадку вам не доведеться переживати з приводу установки і подальшого використання.
4
Нанесіть розмітку на оббивний матеріал. Звичайним олівцем обведіть ті місця, в яких будуть встановлюватися колонки, подумки проведіть лінії, за якими йтимуть дроти до акумулятора, і вирішіть, куди буде встановлений сабвуфер.
5
Вирізуйте отвори гранично акуратно, бажано перед цим потренуватися, або зробити формочку, по якій будете різати. Звичайний будівельний ніж повинен підійти. Якщо ж ви маєте справу з пластиком - просвердлите отвір і по колу вирізайте необхідну кількість матеріалу.
6
Встановіть колонки в вирізані отвори, проведіть дроти до харчування і перевірте правильність приєднаних проводів до пульта управління. Якщо все працює вірно - просто насолоджуйтеся результатом.