Як сфотографувати екран.

Бувають ситуації, коли вам необхідно показати кому-небудь все те, що на даний момент у вас зображено на екрані монітора. Така необхідність може виникнути, наприклад, при листуванні зі службою технічної підтримки, коли ви не можете в точності описати проблему з вашим комп'ютером словами, і набагато ефективніше буде показати її наочно у вигляді картинки. Якою б не була причина, сфотографувати екран монітора не складе великої складності, особливо якщо ви скористаєтеся наведеними нижче рекомендаціями.
Інструкція
1
Підготуйте область, яку ви хочете сфотографувати. Якщо це вікно браузера, переконайтеся, що воно відкрите, і його не перекривають інші додатки.
2
Знайдіть на клавіатурі клавішу PrintScreen. Вона, як правило, знаходиться праворуч від клавіші F12 і зверху над клавішею Insert. Натисніть на клавішу один раз, тепер екран монітора повністю скопірован.Еслі ви хочете сфотографувати не весь екран, а тільки якесь конкретне вікно браузера, сфокусуйтеся на ньому натисканням миші, потім натисніть комбінацію клавіш Alt + PrtScr (PrintScreen). Потрібне вам вікно скопійовано в буфер обміну.
3
Відкрийте будь-який графічний редактор, який встановлений у вас на комп'ютері. Найоптимальніший варіант - це Paint або Adobe Photoshop. Створіть новий файл, коли редактор запуститься. В меню «Правка» виберіть пункт «Вставити», після чого сфотографоване зображення екрану з'явиться в редакторе.Обрежьте при бажанні зайві елементи за допомогою інструменту «Рамка», якщо ви використовуєте для редагування Photoshop.Сохраніте файл в потрібному вам форматі. Найкраще вибирати формат JPEG, в крайньому випадку, GIF.Откройте новий документ Word і натисніть Ctrl + V (або в Меню «Правка - Вставити»). В документ вставиться отриманий скріншот. Збережіть документ, після чого можете відсилати його вкладеним файлом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BECD201pogQ
Зверніть увагу
Для обробки зображень в тих випадках, коли важливо якість, необхідний професійний інструмент Фотошоп (Photoshop)