Як поліпшити звукоізоляцію.

Хороша звукоізоляція відрізняє більш дорогі машини від машин масового виробництва. Вона має велику вагу і, частково, через це дорогі автомобілі більше важать. Можна поліпшити звукоізоляцію в автомобілі своїми руками, все залежить тільки від сили бажання і фінансових можливостей.
Вам знадобиться
  • - щільний і пластичний матеріал (мембрани Тексаунд і т.п.);
  • - набір інструментів;
  • - спеціальний рідкий звукоізоляційний матеріал;
  • - двостороння липка стрічка.
Інструкція
1
Чим важче ізоляційний матеріал, тим менше його частота резонації і поширення звуку. Установка звукоізоляції збільшить масу автомобіля. Ніколи не використовуйте асфальтосодержащіе матеріали при звукоізоляції. Матеріали з додаванням фольги впливають на теплотехнічні, а не на акустичні характеристики. Використовуйте спеціальний рідкий звукоізоляційний матеріал в важкодоступних місцях.
2
За допомогою необхідних інструментів демонтуйте внутрішні обшивки дверей. В відкрилася вільну порожнину встановіть і закріпіть за допомогою двосторонньої липкої стрічки шумоизоляционний матеріал. Встановіть обшивку назад. Перевірте, чи всі ручки і підйомники стекол працюють справно. При необхідності знову демонтуйте обшивку і видаліть заважає частину матеріалу.
3
Демонтуйте підкрилки в арках коліс. Закріпіть в них шумоизоляционний матеріал. Встановіть підкрилки назад. Слідкуйте, щоб всі дренажні отвори були відкриті для стоку води.
4
Зніміть крісла в салоні автомобіля. Демонтуйте внутрішню обшивку салону аж до металу. Закріпіть звуковбирний матеріал. Зберіть все назад.
5
Вийміть внутрішню оббивку стелі автомобіля. Встановіть шумоізоляцію. Зберіть стеля назад.
6
Демонтуйте передню приладову панель автомобіля. Встановіть шумоізоляцію. Закріпіть приладову панель на місце.