Як робити тонування. Як зробити тонування самому відео.

Тоновані стекла автомобіля менше пропускають сонячні промені в салон і, внаслідок цього, менше нагріваються предмети, що знаходяться в салоні. Також тонування стекол перешкоджають огляду салону з вулиці, тим самим предмети, що знаходяться всередині авто, не залучають злодюжок. Якщо ви хочете захистити себе від зайвих поглядів, то тонування в цьому вам допоможе. Тонований автомобіль виглядає гарніше.
Вам знадобиться
  • - плівка тонувальна;
  • - гумова лопатка (шпатель);
  • - 1,5 літрова пляшка з розпилювачем для води;
  • - ніж (гостре лезо);
  • - лінійка (лекало);
  • - промисловий фен (для усунення бульбашок і складок на вигнутих стеклах);
  • - пеня засіб (шампунь, рідке мило);
  • - скотч;
  • - суха ганчірка.
Інструкція
1
Плівку слід вибирати залежно від ваших потреб і відповідно до закону про тонуванні автомобілів. Не використовуйте дешеву плівку для тонування, вона швидко вигорає або лущиться. Роботу проводите в чистому від пилу приміщенні. При необхідності, на місці роботи з плівкою намочіть підлогу.
2
Тонування в автосалоні коштує від 2000 рублів. Своїми силами вона може обійтися вам в 400 рублів і кілька годин часу. Для цього вам буде потрібно бажання і кмітливість.
3
Демонтуйте і зніміть скло з автомобіля. Покладіть скло на широке рівне місце. Залийте в пляшку воду і додайте в неї 4-6 крапель пеня кошти. Ретельно відчистите скло з внутрішньої сторони від бруду і пилу. Якщо була приклеєна стара плівка, акуратно видаліть її за допомогою леза або ножа.
4
Знайдіть сторону приклеювання плівки і прикладіть до скла. Виріжте контур з відступом в 2-3 см від необхідного розміру. Закріпіть два нижніх кута плівки шматочками скотча до столу. Акуратно починайте відокремлювати прозорий шар плівки. Рясно сприскують тонировочную плівку мильним розчином.
5
Прикладіть половину плівки до скла і повністю видаліть прозорий шар, відклеївши скотч. Постійно стежте за тим, щоб плівка і скло були добре намочені. Вирівняйте плівку по склу.
6
Гумової лопаткою почніть виганяти рідина з-під плівки. Починайте від центру до краю скла. Досягніть того, щоб плівка не мала здуття. Будьте обережні. При необхідності використовуйте суху ганчірку.
7
Просушите скло феном. Ножем або лезом відріжте по лінійці (лекалом) надлишки плівки. Встановіть скло назад на автомобіль. Відкривати скло рекомендується через 24 години.
Літня спека змушує водіїв шукати способи боротьби, спрямовані на зниження ступеня нагріву повітря в салоні автомобіля. Позитивний ефект, переслідуваний задані цілі, досягається шляхом самостійного тонування бічних стекол кузова машини.
Вам знадобиться
  • Плівка для тонування, ножиці, миючий засіб, вода.
Інструкція
1
Плоску поверхню бокового скла обклеювати тонировочной плівкою нескладно. Єдина умова в ході виконання даної роботи - це відсутність різного сора у вигляді пилу і піщинок у воді і на поверхні стекол.
2
На першому етапі виконання тоніровочних робіт необхідно виготовити лекала для подальшої раскройки самоклеящейся тонировочной плівки. Проекція скла, призначеного для подальшого обклеювання, знімається на звичайну папір, а потім з плівки вирізаються аналогічні за розміром викрійки - заготовки.
3
Стекла миються розведеним у воді миючим засобом, після чого промиваються під проточною водою і розкладаються на рівній поверхні.
4
Потім поверхню скла рясно змочується водним розчином, в якому міститься невелика кількість рідкого миючого засобу (50 г засобу на 10 л води). Далі з викрійки, призначеної для тонування, знімається захисний шар, і вона акуратно прикладається до поверхні скла.
5
Строго поєднавши краю плівки зі склом, м'якою ганчіркою, щоб уникнути подряпин на плівці, з-під неї віддаляються залишки вологи. І через півтори-дві години скла вже можна встановлювати на штатні місця кузова автомобіля.
Зверніть увагу
Виганяти воду необхідно від центру до країв.
Корисна порада
Щоб уникнути неприємних бесід з дорожніми інспекторами не купуйте занадто темну тонировочную плівку. Допустиме зниження пропускної здатності світла у скла після тонування: не перевищує 30 відсотків.