Як зробити закриту групу.

Ви можете створити в соціальній мережі «ВКонтакте» власну групу , користувачів яких об'єднуватиме певний інтерес. Будучи адміністратором даної групи, ви можете зробити її закритим для решти користувачів, що не входять до її складу.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет, аккаунт «ВКонтакте».
Інструкція
1
Авторизація на ресурсі. Для початку ви повинні авторизуватися в сервісі «ВКонтакте», використовуючи дані, отримані при реєстрації. Для входу в соціальну мережу введіть свій логін і пароль у спеціальну форму, яка буде розташована на головній сторінці (vkontakte.ru, або vk.com). Після того, як ви авторизуйтесь, перейдіть до створення закритої групи.
2
У лівій частині сторінки вашого профілю знайдіть текстове посилання «Мої групи». Клікніть по даному посиланню. Ви потрапите в розділ, в якому будуть відображені ваші групи. Якщо ви не перебуваєте в якомусь співтоваристві, даний розділ буде порожній. У правій частині клікніть по опції «Створити спільноту». З'явиться спливаюче вікно, в якому вам необхідно ввести назву групи, а також її опис. Заповніть дані поля, після чого, натисніть на кнопку створення нового співтовариства.
3
Ви будете переадресовані на нову сторінку, в якій вам буде потрібно налаштувати параметри вашої групи. Тут ви побачите серію вкладок: «Інформація», «Учасники», «Чорний список» і «Посилання». Вам потрібно активувати вкладку «Інформація». Тут ви зможете редагувати назву та опис групи, призначити їй індивідуальний адресу, а також задати деякі додаткові параметри. Серед додаткових параметрів ви знайдете пункт «Тип групи» (розташований в самому низу сторінки). За замовчуванням ваша група буде відкритою. Щоб змінити даний параметр, виберіть значення «Закрита», або ж «Приватна». Збережіть зміни.
4
Вибравши параметр «Приватна», ви зможете запрошувати потрібних вам користувачів для вступу до спільноти. Якщо ж ви оберете параметр «Закрита», вступ до співтовариства буде доступним для всіх користувачів - вам, лише потрібно буде вибирати, кому надати доступ до групи, а кому заборонити.