Як позбутися від клопів народними засобами. постільні клопи і праска.

Постільні клопи - вкрай неприємні комахи, від яких надзвичайно важко позбутися незважаючи на велику кількість всіляких хімікатів. Багато людей укусів клопів не помічають і часто не можуть зрозуміти, що саме не дає їм нормально відпочивати. З клопами в будь-якому випадку необхідно боротися. При цьому не завжди є можливість звернутися в спеціалізований заклад.
Вам знадобиться
  • Сірковуглець
  • Гас
  • Мило
  • Вода
  • Терка
  • Ємність для розведення розчину
  • Пластмасова пляшка
  • Воронка
  • Ваги
  • Мірна ємність
Інструкція
1
Якщо справа відбувається на дачі, де немає центрального опалення, можна спробувати здолати клопів взимку в сильний мороз. Відкрийте всі вікна і двері на декілька днів. Звичайно, цей метод можна застосовувати лише в тому випадку, якщо на дачі в цей час нікого немає і в той же час є гарантія, що ніхто туди не забереться. Крім того, необхідно, щоб постільна білизна в цей час знаходилося в будинку.
2
Але виморозити будинок можливо не завжди. Наприклад, в багатоквартирному житловому будинку з нормальним опаленням це неможливо в принципі. Тому краще використовувати хімічні засоби. Приготуйте необхідні для «антіклопіной» суміші інгредієнти. На 1 частина сірководню припадає 7 частин мила, 20 частин гасу і 10 частин води.
3
Натріть мило на тертці. Краще взяти дрібну терку, бо мило треба розтерти майже в порошок. Це значно прискорить процес приготування розчину.
4
Змішайте мило і сірковуглець в однорідну масу. Сильно розтирати не треба, мило все одно розчиниться. Додайте до отриманої суміші гас. Як випливає перемішайте суміш. Вилийте все це в пляшку з герметично закривається кришкою Збовтайте суміш.
5
Вилийте суміш в ємність побільше і розбавте водою. Чи буде вода сирої або кип'яченою, різниці в даному випадку немає. Промажьте всі щілини в дерев'яних конструкціях і стінах. Обробку доведеться повторити кілька разів.
6
Якщо ні якогось із інгредієнт (наприклад, не скрізь можна дістати гас) - зробіть іншу суміш, складові частини якої ви точно знайдете в аптеці і в господарському магазині. Змішайте 1 частина скипидару з 5 частинами нашатирного спирту, і цією сумішшю промажьте всі кути і щілини.
Зверніть увагу
Мило краще взяти звичайне хозяйственное.Клопи - нічні комахи, вдень вони зазвичай не показуються. Якщо вони вам набридли, але у вас немає можливості провести дезінсекцію негайно, постарайтеся зробити так, щоб вони якийсь час на вас не нападали. Правда, і вам доведеться цей час спати при світлі. Порошок сірковуглецю можна купити в сільськогосподарському магазині. Його використовують для боротьби з садовими шкідниками.
Корисна порада
Домовтеся з сусідами труїти клопів разом, тоді у клопів буде менше шансів вижити.