Як дізнатися, оригінальний телефон чи ні.

Майже кожна людина зараз користується мобільним зв'язком. Не дивно, адже дуже зручно дзвонити з будь-якої точки планети куди завгодно. Зрозуміло, щоб користуватися мобільним зв'язком, необхідно придбати телефон . Асортимент моделей на ринку стільникового зв'язку зараз дуже великий, але як визначити, оригінальний чи телефон вам пропонують купити?
Вам знадобиться
  • Телефон гарячої лінії виробника апарату.
Інструкція
1
Як убезпечити себе від випадкової покупки "сірого" телефон а? Ніколи не купуйте телефон и с рук, навіть якщо у них приваблива ціна і вас запевняють, що телефон новий. Ризик придбати не сертифікований, бракований або крадений телефон дуже велік.Однако навіть в стільникових салонах вам можуть продати не оригінальний телефон . Тому варто ретельно поставитися до покупки. Не варто купувати апарат в маленьких кіосках біля вокзалу, яких зараз дуже багато.
2
Перед покупкою зверніть увагу на наклейці на коробці апарату. Обов'язково має бути присутня наклейка Ростеста. Кожен телефон перед надходженням у продаж повинен проходити сертифікацію. Також в інтернеті продаються оригінальні телефон и, але без сертифіката якості. Зрозуміло, ціна нижче. Ні в якому разі не купуйте такі апарати. Вони можуть завдати шкоди вашому здоров'ю. Найкраще купувати телефон и в фірмовому магазині виробника. Так ви придбаєте справжній товар.
3
"Сірий" телефон можна відрізнити за зовнішніми ознаками. Як правило, підробка відрізняється від оригіналу розмірами корпусу. Також зверніть увагу на якість матеріалів, з яких виготовлений апарат. Якщо корпус підозріло скрипить, а в пластмасових деталях є вкраплення або розводи, то, швидше за все, у вас в руках не оригінальний телефон . Вивчіть комплектацію. До неї мають входити тільки фірмові аксесуари.
4
Також ви можете зателефонувати за телефон у гарячій лінії виробника і перевірити оригінальність свого апарату. Для цього вам знадобиться назвати назвати оператору IMEI вашого телефон а. Це числовий код, який знаходиться на коробці від телефон а і на наклейці під батарейкою.
Корисна порада
Купуйте телефон тільки в фірмовому магазині виробника.