Як зняти червоність після солярію.

Думка про те, що в солярії не можна згоріти, помилково. На жаль, дуже навіть можна. Опік шкіри спостерігається точно такий же, як і при тривалому контакті з прямими сонячними променями. Якщо після солярію почервоніння не проходить протягом 2-3 годин, то можна з точністю сказати, що це опік шкірних покривів. Відчуття будуть неприємні: почервоніння, поява пухирів, шкіра поступово почне злазити, також іноді спостерігається підвищення температури тіла. Уникнути цих симптомів можна, головне - вчасно вжити заходів.
Інструкція
1
Найпоширеніший засіб - сметана. Візьміть сметану будь жирності, але чим вона жирніше, тим краще. Змастіть зону почервоніння і почекайте - через деякий час почервоніння почне спадати. Але є і один істотний мінус - запах. Сметана почне неприємно пахнути, тому як тільки ви відчуєте полегшення, а почервоніння пройде, змийте її з тіла. Потім нанесіть будь-який живильний крем.
2
Також добре допомагають різні масла. Ви можете використовувати будь-яке, яке тільки є в вашому домі: оливкова, соняшникова, реп'яхову і навіть камфорне. Нанесіть невелику кількість масла на шкіру, а через кілька годин ви помітите видимий результат. Оливкова олія можете не змивати, решта види масел, в принципі, теж, але якщо вам не подобається запах, можете змити його звичайним гелем для душу.
3
Підійдуть і сучасні засоби, благо їх зараз досить багато. Купіть будь-який крем після засмаги та скористайтеся ним. Також є й крему, які створені для усунення не тільки почервоніння, але і безпосередньо опіку. Наносяться крему на пошкоджені ділянки шкіри, а ось змивати їх і зовсім не потрібно. Мають приємний запах і володіють заспокійливим ефектом. Якщо ви помітили явне почервоніння після солярію, вирушайте не додому, а в найближчу аптеку.