Як міняти тип файлу.

Так чи інакше, але будь-який користувач сучасного комп'ютера стикається з проблемою відкриття деяких типів файлів. Приміром, якщо скачувати будь-який документ або архів через інтернет-браузер Opera, файли зберігаються на жорсткому диску з розширенням .htm, хоча повинні залишитися формати .doc і .rar. Внаслідок чого файли такого формату можуть не відкритися. Для вирішення цієї проблеми досить скористатися «Провідником», вбудованим в оболонку операційної системи.
Вам знадобиться
  • Операційна система лінійки Windows.
Інструкція
1
Після виявлення таких файлів відкрийте вікно «Провідника», якщо воно не відкрито. Можете викликати його подвійним натисканням на значку «Мій комп'ютер». Те ж дію можна зробити за допомогою поєднання клавіш Win + E.
2
У вікні, натисніть «Сервіс» в рядку верхнього меню, зі списку виберіть пункт «Властивості папки».
3
Перед вами відкриється вікно з однойменною назвою. Перейдіть на вкладку «Вид». У нижній частині вікна будуть вказані опції, які пов'язані з відображенням функцій папок. У нижній частині цього списку ви зможете знайти те, що ми шукаємо - «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Зніміть позначку навпроти цього пункту і натисніть кнопку «ОК».
4
Подивіться на будь-який файл в одній з папок вашого жорсткого диска, ви помітите, що у файлів з'явилися розширення, отже, його можна змінити. Виберіть файл, який слід змінити, і натисніть правою кнопкою миші на ньому. У контекстному меню виберіть пункт «Перейменувати» (або натисніть на кнопку F2). У файлу відкриється поле, в якому можна змінити не тільки розширення, але також ім'я файлу. Змініть розширення, натисніть кнопку Enter на клавіатурі або клацніть мишкою на порожньому місці в папці.
5
Якщо ви не збираєтеся більше проводити зміну розширення, відключіть цю функцію так само, як і включали. Помилкова зміна розширення файлу може привести його до появи помилок читання.