Як зробити доступ в інтернет по мережі. Як зробити доступ інтернет для гри онлайн.

Неможливо уявити собі офіс або навіть квартиру, в яких присутні кілька комп'ютерів, які не об'єднаних в одну локальну мережу. І найчастіше виникає необхідність наявності доступу в інтернет на кожному з вищевказаних пристроїв. Для цього достатньо одного єдиного кабелю з'єднання з інтернет ом.
Вам знадобиться
  • Роутер або маршрутизатор, мережеві кабелі.
Інструкція
1
Для забезпечення безперебійного доступу в інтернет з кожного комп'ютера вам необхідний маршрутизатор або роутер. При виборі цього обладнання зверніть увагу на кількість роз'ємів для кабельного підключення.
2
Підключіть ваш маршрутизатор або роутер до кабелю з'єднання з інтернет ом. Для цієї мети існує спеціальний порт з написом WAN або Internet. Відкрийте вікно зміни параметрів налаштувань. Зазвичай для цього потрібно ввести в адресному рядку браузера http://192.168.0.1 або http://192.168.1.1.
3
З'єднайте всі комп'ютери і ноутбуки вашої майбутньої локальної мережі с роутером. Використовуйте для цих цілей порти LAN.
4
Відкрийте настройки локальної мережі на будь-якому комп'ютері. Знайдіть параметри протоколу TCP/IP. Зверніть увагу: в Windows 7 слід налаштовувати протокол TCP/IPv4, а не v6. Введіть IP-адресу, основний шлюз і бажаний сервер DNS. IP-адреса має відрізнятися від адреси маршрутизатора тільки четвертим сегментом. А інші два IP повинні бути рівні адресою маршрутизатора.
5
Введіть аналогічні настройки на інших комп'ютерах. Врахуйте, що IP-адреси не повинні повторюватися, т.к. це може привести до нестабільної роботи мережі .