Як зафарбовувати відколи. Чим зафарбувати відколи на машині.

Як би ви не берегли свій автомобіль, на жаль, від експлуатації на дорогах з наявністю каменів, поїздках на природу і т.д. на кузові можуть з'явитися відколи емалі. Якщо їх вчасно не усунути, корозія буде поширюватися на більш широкі ділянки. Зафарбовування відколів можна довірити професіоналам, звернувшись на станцію техобслуговування або зайнятися цим самостійно.
Вам знадобиться
  • - наждачний папір №0;
  • - перетворювач іржі;
  • - антикорозійна грунтовка;
  • - фарба в балончиках або тубах;
  • - поліроль;
  • - лак.
Інструкція
1
Зафарбування відколів практично нічим не відрізняється від фарбування всього кузова. Хіба що оброблювані і зафарбовувати ділянки будуть набагато менше. Якщо відколів на кузові досить багато, то краще перефарбувати весь кузов, а не займатися масовим латанням.
2
Для усунення сколів спочатку всі місця відколів зачистите нульовою наждачкою. Вся фарба, яка тріснула, повинна бути знята.
3
Після того як всі місця відколів ретельно очищені від старої тріснутою фарби, покрийте їх перетворювачем іржі. Уважно прочитайте етикетку і почекайте необхідний час.
4
Протріть всі оброблені місця м'якою тканиною і покрийте грунтовкою.
5
Після повного висихання грунтовки можна наносити відповідний колір емалі, яку можна придбати в балончиках або в тубах. Колір потрібно підбирати максимально точний. Перш ніж наносити емаль на видимі місця, спробуйте перевірити колір на непомітних ділянках. Справжній відтінок можна побачити тільки після того, як емаль просохне.
6
Після зафарбовування всіх відколів і просихання фарби скористайтеся спеціальною поліролью для заключної обробки сколів.
7
Якщо весь кузов вашого автомобіля покритий лаком, то зафарбовані місця також слід покрити шаром лаку.
8
Якщо ви думаєте, що не впораєтеся з обробкою відколів, то краще довірте цю роботу професіоналам. Тим більше це слід зробити, коли автомобіль дуже дорогий. А невмілої обробкою можна все зіпсувати - тоді точно доведеться перефарбовувати весь кузов, що коштуватиме набагато дорожче, ніж забарвлення тільки сколів.