Як зробити тепліше ниву.

У Росії бувають дуже люті морози. Вони доставляють автомобілістам масу головних болів. Машини намертво замерзають. Відкрити автомобіль і завести його рано вранці - ціла проблема. Якщо у вас все вийшло, то ще належить проїхати не один кілометр у справжній крижаний кареті. Як же можна утеплити, наприклад, звичайну Ниву ?
Вам знадобиться
  • Вібропластік, будівельний фен, набір валиків, ущільнювачі, обігрів заднього і лобового стекол.
Інструкція
1
В Ниві, як правило, відсутня вібро і шумоізоляція, а якщо вона є, то нікуди не годиться. Тому слід обесшуміть ваш автомобіль. Зовсім необов'язково везти авто в сервіс для проведення цієї процедури. Ви можете самі це зробити. У будь-якому автомагазині можна знайти листи вібропластіка. Він зручний тим, що у нього одна з частин клейка, тобто вам не знадобиться використовувати клей при його прокладке.Разберіте салон вашого автомобіля дощенту. Уважно досліджуйте його на наявність вогнищ корозії, якщо такі є, то їх слід обробити. Демонтуйте обшивку дверей. Тепер за допомогою фена і спеціально набору валиків прокладете шар вібропластіка. Нагрівайте листи перед нанесенням і проминатися валиком, щоб вони без бульбашок приклеїлися до поверхні. Так нанесіть декілька шарів, після цього зробіть монтаж салону назад.
2
Дослідіть всі ущільнювачі. Тепло втрачається зазвичай двома способами - теплове випромінювання і теплопередача. Зіпсовані ущільнювачі створюють зазори, через які йде тепле повітря. Тому найкраще прокласти нові ущільнювачі. Також перевірте працездатність всіх склопідйомників. З часом вони можуть провисати і утворювати щілини.
3
Перевірте працездатність штатної грубки. Її необхідно періодично перебирати і міняти фільтри, так як в ній накопичується дуже багато сміття. Також перевірте і очистіть усі повітроводи, щоб повітря легко по ним циркулював.
4
Можна також піти на модернізацію штатної системи обігріву. Встановіть термостат від Ниви Шевроле. Ця модернізація потребують деяких вкладень, зате результат буде цілком ощутім.Установіте обігрів скла, тоді скла будуть постійно підігріватися. Це зменшить втрати тепла крізь холодне скло.
Корисна порада
Перевіряйте працездатність вашої грубки перед кожним сезоном.
В такому автомобілі як «Нива», основне завдання якого вивезти свого власника з будь-якої бруду або снігу на пересіченій місцевості, тюнінг повинен бути спрямований не стільки на поліпшення зовнішнього вигляду автомобіля, скільки на збільшення йогопрохідності за рахунок переробки ходової частини та удосконалення тягових характеристик двигуна.
Вам знадобиться
  • Новий комплект гуми, силовий обвіс, набір інструментів
Інструкція
1
Підніміть автомобіль за допомогою ліфт-комплекта, встановивши шайби під передні пружини, а також чашки і кронштейни на задні. Це відразу дозволить отримати ще 5 см кліренсу, що для бездоріжжя буде зовсім незайвим. Придбайте і встановіть диференціали підвищеного тертя, які дозволять ефективно проводити блокування коліс на бездоріжжі. Встановіть гуму, залежно від того, як буде експлуатуватися автомобіль. Компромісний варіант - 50% асфальт, 50% бездоріжжі.
2
Переробку гальм з барабанних на дискові робити не потрібно. При подоланні бродів і навіть глибоких калюж, дискові гальма починають працювати набагато гірше. Висновок вихлопної труби на дах теж спірне рішення, це допомагає тільки при тривалій стоянці в глибокій воді, а ось без теплового захисту кузов «Ниви» почне іржавіти значно швидше. Хоча виглядає така вихлопна труба дуже солідно.
3
Для захисту кузова автомобіля, і надання йому позашляхового шарму встановіть силовий обвіс, який складається з бамперів, порогів і «кенгурятника». З його допомогою можна поддомкратіть машину якщо вона застрягла, а також розсовувати молоді дерева при їзді по лісі. При збільшенні діаметра гуми, запасне колесу вже не стане на своє штатне місце, тому силовий обвіс доповніть експедиційним багажником на даху автомобіля. Тут, крім запаски, можна розташувати лопату, багор і багато іншого. Для того щоб заднє скло не покривалося пилом, над багажним відсіком встановіть антикрило.
4
Для збільшення надійності, краще залиште для подачі палива карбюратор. Розточивши його дифузори, добийтеся більш інтенсивного наповнення циліндрів двигуна повітряно-паливної сумішшю, що дозволить збільшити тягу двигуна. Крім того, карбюратор спрощує обслуговування та ремонт автомобіля в польових умовах, чого про інжекторі сказати не можна. Щоб не згоріло зчеплення, навантажене збільшеними колесами, встановіть тюнінг овую роздавальну коробку.