Як побудувати свою мережу.

Практично неможливо уявити собі організацію, в офісі якої немає комп'ютерів або ноутбуків. І немає нічого дивного, що всі є частиною єдиної локальної мережі. Тому багатьом корисно вміти самостійно створювати локальні мережі.
Вам знадобиться
  • свитч
  • мережеві кабелі
Інструкція
1
Для успішного створення власної локальної мережі, що складається з декількох комп'ютерів і ноутбуків, вам знадобиться світч, маршрутизатор або роутер. Якщо ваш бюджет обмежений, то акцентуйте свою увагу саме на світче.
2
Встановіть світч всередині свого будинку, квартири або офісу. Головне в цьому - підібрати місце для його розташування. Не розміщуйте свитч занадто далеко від основної маси комп'ютерів, а так же врахуйте, що для його роботи необхідна наявність розетки мережі 220 V.
3
З'єднайте ноутбуки і комп'ютери з світче. Для цього скористайтеся заздалегідь приготованими мережевими кабелями. Один кінець кабелю підключіть до комп'ютера, а інший - до порту LAN світча.
4
Увімкніть будь-який комп'ютер і відкрийте настройки локальної мережі. Зайдіть у властивості протоколу з'єднання з інтернетом TCP/IPv4. Введіть довільний IP-адресу і натисніть Tab. Це дозволить вашій операційній системі автоматично визначити маску підмережі.
5
Повторіть цю операцію на інших ноутбуках або комп'ютерах. Врахуйте, що всі IP-адреси пристроїв повинні відрізнятися тільки четвертою цифрою. В іншому випадку деякі комп'ютери можуть «випасти» із загальної мережі, що ускладнить доступ до них.