Як поліпшити свою фотографію.

Всі хочуть мати гарні, яскраві і якісні фотографії, але далеко не завжди наявна фототехніка дозволяє домогтися найкращої якості зображення. Для доопрацювання та покращення фотографій використовуйте графічний редактор Adobe Photoshop, що володіє великими можливостями в редагуванні та оформленні фотографій.
Інструкція
1
Відкрийте в Фотошопі фотографію , на якій вас не влаштовують баланс кольорів, чіткість та інші параметри. Продублюйте вихідний шар (Duplicate Layer) і надалі працюйте на дублікаті.
2
Відкрийте меню фільтрів (Filter) і виберіть команду Noise -> Reduce Noise, щоб зменшити кількість фонового шуму на зображенні. Потім перейдіть до корекції яскравості і контрастності фотографії, для чого відкрийте меню Image -> Adjustment -> Brightness/Contrast.
3
У вікні вкажіть потрібні налаштування - наприклад, яскравість +24, а контрастність +13. Регулюйте налаштування, в залежності від конкретної фотографії.
4
Якщо на фотографії порушений баланс білого, і в ній переважають синюваті або жовті відтінки, відрегулюйте баланс білого, відкривши меню Image -> Adjustment -> Color Balance. Залежно від переважаючого відтінку, зменшите кількість синього або жовтого кольору на фотографії.
5
Також відрегулювати баланс білого можна за допомогою налаштувань рівнів (Levels) - виберіть у вікні рівнів синій канал і пересуньте бігунки, домагаючись потрібного результату. Те ж саме зробіть з жовтим каналом.
6
При необхідності ви можете змінити кількість тих чи інших відтінків на фото за допомогою вікна Curves. Дотримуйтесь природний колірний баланс, редагуючи фотографію .
7
Тепер відкрийте меню Image -> Adjustment -> Hue/Saturation і відкоригуйте колірної тон і насиченість зображення.
8
Скадріруйте зображення - визначте правильну композицію і потім, використовуючи інструмент Crop на панелі управління, виділіть рамкою потрібну область фото і натисніть Enter, щоб обрізати зайві краю. Зайві відблиски і занадто затінені області відкоригуйте інструментами Burn і Dodge.
9
Потім застосуєте до зображення фільтр Sharpen Edges, щоб зробити межі об'єктів на зображенні більш чіткими і контрастними.