Як використовувати камеру в телефоні.

Ще не так багато часу назад про камеру в мобільному телефоні можна було тільки мріяти, але зараз в деяких апаратах їх навіть дві. І потрібні вони не тільки для фотографування.
Інструкція
1
Перше можливе призначення камери в телефоні очевидно і слід безпосередньо з назви - це, звичайно ж, фотографірованіе.Прічём залежно від її параметрів якість знімків може виходити як мінімум не гірше деяких фотоапаратів. Плюс, як і в фотоапараті, у камери в телефоні є маса налаштувань: яскравість/контрастність, спалах, режим зйомки, умови зйомки, фокусування, таймер, баланс білого, ефекти і проч. Словом, навіть в разі не дуже вдалих умов зйомки можна налаштувати параметри так, щоб результат вийшов найкращим.
2
Також на телефон можна знімати відео. Але не поспішайте радіти, якщо у сподобалася моделі телефону вказано дозвіл камери 5 або навіть 10 МП - це зовсім не означає, що ви зможете знімати HD-відео. До речі, ця новомодна функція звичайно прописується крупним шрифтом на видному місці, бо попит на неї великий. Так от, буває так, що фотозйомка буде набагато кращої якості, ніж відео (наприклад, 5 і 2 МП, відповідно), або навпаки. У кожному разі, зверніть увагу на цей момент і уточніть всі параметри, бо зазвичай виробники голосніше заявляють про максимальну цифрі з цих двох, що цілком зрозуміло.
3
Третій спосіб застосування. Напевно, в перший час їх появи не всі відразу зрозуміли, для чого ж в телефоні цілих дві камери, причому одна з них спрямована на вас - не дзеркало же. Виявилося, що це зручна опція для здійснення відеодзвінків і конференцій. Справді, це ж набагато зручніше, ніж тримати телефон перевернутим кришкою вгору, дивлячись у камеру на задній панелі, та й екран телефону розташований все-таки спереду, що дозволяє, не відриваючись від відеодзвінка, виконувати якісь дії. Такою функцією володіють далеко не всі апарати, але ж і потреба в ній не настільки широка, як у випадку з першими двома. Загалом, веб-камера виходить. Зручна, компактна і завжди з собою.