Як робити фотографії hi класу.

Якщо ви з захопленням розглядаєте фотографії знаменитостей в журналах і на рекламних афішах, знайте, що ефекту ідеально гладкої шкіри ці зірки домоглися за допомогою Фотошопа, і ви точно так само можете створити з власної фотографії зображення вищого класу, гідне першої обкладинки будь-якого модного журналу. Розгладити шкіру на фотографії і провести якісну ретуш можна в програмі Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Для початку відкрийте в Фотошопі обрану фотографію і скопіюйте основний шар, вибравши в меню палітри шарів команду Duplicate Layer. Для досягнення найкращого ефекту вам потрібно згладити і отретушировать особа, не зачіпаючи очі і губи, які повинні залишитися чіткими.
2
Для цього перейдіть до режиму швидкої маски (Quick Mask), натиснувши клавішу Q. Виберіть на панелі інструментів кисть (Brush tool) і встановіть потрібний розмір і м'якість.
3
Клацніть на клавіатурі на клавішу D, щоб встановити кольори за замовчуванням, а потім зафарбуйте поверхню обличчя пензлем, вибираючи більш маленький розмір кисті для зафарбовування складних і дрібних контурів. Очі, частини носа, губи і брови залиште незабарвленими.
4
Акуратно проведіть межу між шкірою чола і лінією росту волосся. Для того щоб вийти з режиму швидкої маски, натисніть Q. Інвертуйте виділення, вибравши в меню Select опцію Inverse, а потім клікніть на виділеній області правою кнопкою і виберіть пункт Feather зі значенням в 10 пікселів, щоб злегка розмити краю виділення.
5
Тепер відкрийте меню фільтрів і виберіть команду Gaussian Blur з радіусом не більше трьох пікселів. Щоб уникнути зайвої штучності розгладженою шкіри, відкрийте знову меню фільтрів і виберіть опцію Noise -> Add Noise і додайте до фотографії невеликий шум в кількості 2,5% зі значеннями Uniformed і Monochromatic. Ваша фотографія готова.