Як зробити себе на фото старше.

Ніхто не знає, як буде виглядати людина через багато років, коли постаріє, але ви можете припустити, як зміниться в старості зовнішній вигляд будь-якої людини, штучно зістарити його сучасну фотографію в Adobe Photoshop. Ви можете з цікавості зістарити як власну фотографію , так і фотографію якогось відомого людини.
Інструкція
1
Відкрийте потрібне фото в Фотошопі і підготуйте його до редагування - зробіть корекцію кольору, скадріруйте зображення інструментом Crop. В меню фільтрів виберіть фільтр Liquify, щоб зменшити очі і губи людини на фотографії, а мочки вух збільшити - такі зміни відбуваються з обличчям людини в старості.
2
Використовуючи відповідні інструменти даного фільтра, зменшіть потрібні області. Після цього знайдіть фотографію будь-якої людини, особа якого покрито зморшками. Ракурс і розмір фотографії повинен відповідати вашому вихідному зображенню.
3
Завантажте обрану фотографію зі зморшками в Фотошопі окремим документом. Скопіюйте особа зі зморшками і вставте його новим шаром на вихідну фотографію , і при необхідності поправте інструментом Transform, щоб риси осіб та їх розміри по можливості співпадали.
4
Встановіть прозорість шару особи зі зморшками на 40%. Перегляньте, які місця вставленого особи не збігаються з вихідним особою, і зітріть зайве ластиком (Eraser Tool). Встановіть режим змішування шарів на Overlay, а потім затемните очі на фотографії, використовуючи кисть темно-коричневого кольору з низькою прозорістю. Застосуйте кисть на новому шарі.
5
На панелі інструментів виберіть інструмент Clone Stamp і з його допомогою відредагуйте особа, усуваючи дефекти в накладенні зморшок і домагаючись ідеального збігу двох осіб. Все порожні місця заповніть також зморшками, скопійованими з інших областей особи. На бровах домалює сиве волосся.
6
Перейдіть до шару з зморшками і обесцветьте його, а потім зменшіть прозорість шару до 20%. Режим змішування шарів встановіть на Hue. Створіть новий шар і змініть значення яскравості і контрастності, щоб фотографія виглядала реалістичніше.