Як зробити піраміду своїми руками.

У всіх культурах з давніх часів в ритуальних діях використовувалася форма піраміди, і сучасні дослідники переконані, що піраміда здатна генерувати позитивну енергію і гармонізувати простір. Ви можете виготовити власними руками домашню портативну піраміду, дотримуючись усіх правил і пропорції золотого перерізу.
Інструкція
1
В якості первинної величини для створення піраміди візьміть величину 72,3 мм - довжину хвилі. Коефіцієнт золотого перерізу становить 1,618. Помножте на цей коефіцієнт первинне число і округлятимете отриманий результат до 117 мм. Ви отримали довжину підстави піраміди. Висота такої піраміди буде складати 72 мм.
2
Потім по теоремі Піфагора визначте висоту трикутників, з яких збирається піраміда - це число дорівнює 93 мм.
3
Зробіть на картоні креслення основних деталей піраміди в натуральну величину - чотири трикутника з основою 117 мм і висотою 93 мм, а також квадратну підставу, якщо піраміди не буде порожнистої. Як матеріал для створення піраміди використовуйте картон, фанеру, пластик або скло.
4
Розмітьте деталі на вибраному матеріалі і виріжте їх, дотримуючись пропорції і розміри. Переконайтеся, що деталі піраміди будуть точно підігнані один до одного.
5
Всі деталі розкладіть на рівній поверхні в розгортці. Із зовнішнього боку закріпіть скотчем або клеїться папером краю суміжних трикутників. Коли суміжні трикутники будуть тимчасово склеєні між собою, підніміть модель, утворюючи об'ємну піраміду, і потім акуратно склейте разом грані, які повинні щільно прилягати один до одного.
6
Суміщайте кути при вершині піраміди і при її підставі. Зсередини піраміди заповніть шви клеєм, а потім приклейте квадрат підстави, якщо ви не хочете залишити піраміду порожній. Після висихання клею зніміть допоміжний скотч. Піраміда готова.