Як крутити перекидні чотки. Як зробити чотки перекидні.

Четки - відомий з давніх часів інструмент для перераховування молитов під час богослужінь, але в останні десятиліття чотки також стали своєрідним стильовим атрибутом, а також інструментом для релаксації та зняття стресу. Чотки бувають різними - їх виготовляють з різних матеріалів, вони складаються з різної кількості намистин різної форми, і підрозділяються на чотки-буси та на перекидні чотки у вигляді дерев'яних пластин, нанизаних на нитки. Крутити такі чотки може навчитися кожен.
Інструкція
1
Затисніть чотки між середнім і вказівним пальцями і потім перекиньте нижній кінець чоток вгору.
2
Підхопите нижній кінець великим і вказівним пальцями, а потім знову змахніть одним з кінців, щоб описати навколо пальців повне коло в одному і тому ж напрямку. При кожному зіткненні решт чотки повинні клацати один про одного.
3
Складніший спосіб перебирання перекидних чоток полягає в їх зворотно-поступальному русі. Як вісь обертання використовуйте середній палець. Покладіть на нього чотки і перекиньте нижній кінець від вказівного пальця до великого.
4
Кінець повинен стикнутися з верхнім краєм чоток і поміститися між середнім і безіменним пальцями. Верхній кінець звільніть з проміжку між середнім і вказівним пальцями і перекиньте його вниз, щоб він стикнувся з протилежним кінцем чоток. Такий спосіб перекидання чоток дозволить домогтися рівномірного подвійного стукоту при кожному перекидання.
5
Найбільш складним способом перебирання таких чоток є техніка «змійки», що вимагає довгого тренування. Послідовно прокручивайте чотки навколо вказівного, середнього і безіменного пальців. Чим швидше будуть прокручуватися чотки, тим вище буде ваша майстерність, і тим частіше і голосніше будуть чутися клацання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZNj_Dat6naQ