Як зробити накладення у фотошопі. Як накласти друг на другу фото одне яке розмите.

За допомогою графічного редактора Adobe Photoshop можна створювати найнеймовірніші візуальні ефекти і до невпізнання міняти звичні фотографії і зображення. Зокрема, в Фотошопі можна робити накладення одного зображення на інше, в результаті чого ви можете добитися незвичайних і оригінальних ефектів на зображенні. Накласти один на одного два малюнки за допомогою різних параметрів прозорості та накладання шарів можна за короткий час.
Інструкція
1
Якщо ви хочете накласти на зображення якусь готову текстуру, відкрийте в Фотошопі фотографію в хорошому дозволі, яку ви хочете змінити, а потім відкрийте файл текстури, відповідний за розміром вашої фотографії.
2
В документі з фотографією в палітрі шарів створіть новий шар (Create new layer) і перемістіть на нього зображення з текстурою, яке потрібно накласти на попереднє зображення. Растерізуйте шар з текстурою, вибравши у відповідному меню пункт Rasterize layer.
3
Параметр Opacity зменшите до 50%, а потім відкрийте меню Edit і виберіть опцію Free Transform. Навколо зображення текстури утворюється рамка з вузловими точками. Клікніть на ній правою кнопкою миші і виберіть опцію Warp.
4
Витягаючи рамку в різних місцях за допомогою лівої клавіші миші, добийтеся потрібного розміру і форми текстури, щоб вона найкращим чином збігалася за формою з вихідною фотографією, на яку ви хочете накласти нову текстуру.
5
Постарайтеся поєднати разом контури фотографії та текстури, а потім натисніть Enter. Режим змішування шарів змініть на Multiply, а прозорість шару збільште до 70%.
6
Остаточно відредагуйте текстуру - обробіть деякі її фрагменти інструментами Випалювання і освітлювача, а потім м'яким ластиком (Eraser Tool) зітріть зайві фрагменти текстури навколо потрібного об'єкта на зображенні.