Як підключити синтезатор до комп'ютера.

Підключення синтезатора до комп'ютера або ноутбука стало досить доступним і несе в собі масу переваг. Для якісного підключення необхідно ретельно вивчити технічні характеристики пристроїв і підключати відповідно до інструкції.
Інструкція
1
Визначте спосіб підключення синтезатора. Способи підключення можуть бути наступними: за допомогою USB-інтерфейсу, MIDI-інтерфейсу або комбінованого USB-MIDI-підключення. Всі ці способи залежать від моделей синтезатора і комп'ютера.
2
Уточніть, чи є USB-порт на синтезаторі підходящим для передачі MIDI-сигналу, чи діє він.
3
З'єднайте синтезатор і комп'ютер USB-кабелем типу AMBM. Це перший спосіб підключити синтезатор до комп'ютера. В основному він найпоширеніший.
4
Запустіть програму - секвенсор. Не приєднуйте синтезатор після запуску програми, інакше синтезатор не вдасться використовувати. Враховуйте, що при USB-підключенні віртуальний MIDI-порт виявляється тільки після підключення синтезатора до комп'ютера.
5
Встановіть спеціальний драйвер, якщо це необхідно для якісної роботи пристроїв. У більшості випадків драйвер потрібно тільки для комп'ютера.
6
Підключайте через MIDI-інтерфейс, якщо синтезатор підтримує передачу MIDI-сигналу. Це другий спосіб підключити синтезатор до комп'ютера.
7
З'єднайте MIDI-вихід вашого синтезатора з MIDI-входом комп'ютера.
8
Підключіть до роз'єму синтезатора MIDI out штекер MIDI-кабелю MIDI in. У разі установки через MIDI-інтерфейс драйвера для синтезатора не потрібні. Потрібні тільки драйвера для звукової плати, до якої підключається синтезатор.
9
Придбайте зовнішній MIDI-інтерфейс, якщо на ноутбуці тільки USB-порт, а синтезатору для підключення потрібно тільки MIDI-інтерфейс. Це своєрідний перехідник, який дозволить здійснити підключення синтезатора до комп'ютера або ноутбука.
10
Підключіть спочатку синтезатор, і тільки потім запускайте програму - секвенсор, щоб пристрій був визначено і працювало правильно.