Як наростити біцепс.

Здоровий спосіб життя завжди приваблював людей, які хочуть підтримувати себе у формі і прагнуть до створення ідеальних форм власного тіла. За допомогою фізичних вправ і бодібілдингу можна натренувати різні групи м'язів, наприклад, біцепси . Для тренування біцепсів можна використовувати різні вправи, але всі вони включають в себе роботу зі штангою або гантелями.
Інструкція
1
Візьміть гантелі підходящого для вас ваги. Однією рукою упріться в похилу лаву, а другою рукою візьміть гантель долонею до себе і поставте руку збоку біля стегна. Піднімайте руку з гантелей вгору, розгортаючи кисть руки так, щоб великий палець дивився в сторону від тіла.
2
Утримуйте тулуб в прямому положенні. Потім опускайте гантель, контролюючи свої рухи. Піднімайте гантелі поперемінно - спочатку на одну руку, а потім на іншу.
3
Гарну тренування всім біцепсам дає підйом штанги. Схопите штангу знизу на рівні стегон, а потім піднімайте її до плечей, згинаючи руки в ліктях і утримуючи лікті близько до тулуба. Ненадовго затримайте штангу у верхній точці, а потім повільно опустите її.
4
Також хорошим вправою є підйом гантелей на похилій лаві - в цій вправі ви тренуєте біцепси з розтягнутого положення. Сядьте на похилу лаву і візьміть гантелі. Підніміть гантелі до плечей, розгортаючи кисті рук долонями вгору. Ще раз проверніть кисті рук, щоб мізинці опинилися в верхньому положенні - це дозволить домогтися сильного скорочення біцепсів.
5
Лікті залишайте притиснутими до тулуба - їх нерухомість дозволить збільшити навантаження на біцепси і ускладнити вправу. У верхній точці вправи затримайтеся, а потім повільно, контролюючи руху, опустіть гантелі на вихідну позицію.
6
Щоб спростити вправу, робіть те ж, що було описано вище, але не провертайте кисті рук (не зробите супінацію). Досить утримувати гантелі хватом знизу протягом усього вправи. Також на повторах ви можете чергувати руки, перекладаючи гантелі з руки в руку.