Як укладати карвінг.

Сьогодні мистецтво різьби перейшло з звичних матеріалів - дерева, глини, металу, на їстівні - овочі і фрукти. Витончена і майстерна різьба по їстівним продуктам називається карвінгом , і це мистецтво знаходить все більше послідовників по всьому світу. Все більше людей мріють навчитися карвінгу, щоб створювати незвичайні і складні прикраси святкового столу з фігурно нарізаними овочами і фруктами.
Інструкція
1
Якщо ви хочете навчитися карвінгу, вам будуть потрібні спеціальні інструменти - ножі для карвінгу, трафарети, різноманітні формочки, інструменти для фігурного різання, лопаточки і багато іншого.
2
Так як мистецтво карвінгу зародилося в Азії, ви можете скористатися досвідом азіатських художників і перейняти його, спостерігаючи за тим, які техніки і сюжети переважають в карвинге тайських майстрів, а також китайських і японських. Якщо китайський стиль карвінгу увазі вирізання на фруктах і овочах ієрогліфів і різних сюжетів, то в Таїланді більше переважають квіткові та рослинні мотиви візерунків, що дивують своєю складністю і витонченістю.
3
Мистецтво карвінгу давно вийшло за межі азіатських країн, і сьогодні в будь-якій європейській країні можна знайти майстра, який вирізує оригінальні візерунки на ресторанних стравах. В домашніх умовах зовсім нескладно навчитися карвінгу - для цього наберіться терпіння і підключіть свою фантазію.
4
Починайте з малого і не прагнете відразу створити складний візерунок - для початку достатньо буде навчитися вирізати з різних овочів і фруктів прості фігури - квіти, зірки, листя. Ви також можете поєднати приємне з корисним і вивчати майстерність карвінгу спільно зі своєю дитиною, який із задоволенням підключиться до цікавого процесу перетворення нудного овоча на витвір мистецтва.
5
За допомогою карвінгу ви допоможете і дитині, і собі втілити в життя різні фантазії і стимулювати уяву. Для вивчення різних технік різьби використовуйте готові майстер-класи та відео-уроки, які у великій кількості присутні в інтернеті. Крім того, ви можете придбати книгу з карвінгу або відправитися на навчання на спеціальні курси в Таїланд.