Як завантажити готовий сайт.

Створення веб- сайта складається з декількох важливих етапів, і якщо більша частина цих етапів проходить в офлайні, коли сайт розробляється, формується його дизайн-макет, програмується наповнення сайта ; то останнім і найбільш важливим моментом у створенні сайта є його завантаження на сервер обраного вами хостингу. Для завантаження сайта на сервер використовуйте інтерфейс FTP, через який ви зможете завантажити на сервер всі файли сайта , що зберігаються у вас на комп'ютері - як графічні елементи, так і бази даних, і таблиці стилів.
Інструкція
1
Для розміщення файлів використовуйте будь-який зручний для вас FTP-клієнт. Запишіть свій логін і пароль для доступу до FTP - ці дані вам мають бути надіслані від хостингу. Всі файли сайта необхідно завантажити в кореневу папку каталогу FTP.
2
Якщо ви налаштовуєте підключення до сервера за допомогою Total Commander, запустіть програму і виберіть у меню опцію «Мережа» і «З'єднатися з FTP-сервером». Натисніть кнопку «Додати» і введіть в з'явилося поле ім'я вашого сайта , в полі «Сервер» введіть ім'я домену, в поле «Обліковий запис» введіть ім'я користувача, а в полі «Пароль» введіть свій пароль до FTP.
3
Встановіть галочку на пункті «Пасивний режим», а якщо ви користуєтеся проксі-сервером, відзначте його в налаштуваннях. В папці «ваш доменwww» розмістіть файли сайта , скопіювавши їх з тієї папки на комп'ютері, в якій вони зберігалися.
4
Для з'єднання з сервером через програму CuteFTP, запустіть програму і виберіть створення нового з'єднання (Ctrl + N). Використовуючи свої облікові дані, введіть їх у вікно, що з'явилося в відповідні поля.
5
Ввівши всі дані, натисніть «Підключитися». Скопіюйте файли на сервер.
6
Після того, як сайт буде повністю завантажений, ви можете через веб-інтерфейс хостингу додати на сайт базу даних, натиснувши відповідну кнопку.