Як робити марки.

Різноманітні прикраси та незвичайні картинки завжди подобалися власникам персональних сайтів, блогів та мережевих щоденників, і особливо цінними є ті прикраси для сайту, які ви створили самостійно, а не скопіювали з готового набору клипартів. Красиво і оригінально буде виглядати на вашій особистій сторінці картинка у вигляді поштової марки . Виготовити таку картинку можна за лічені хвилини в Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Виберіть будь-яку картинку, яка вам подобається, і з якої ви хочете зробити марку. Так як марка - це маленьке зображення, вибирайте картинку з досить великої фактурою і відсутністю занадто дрібних і сюжетних малюнків. Відкривши зображення в Фотошопі, скадріруйте його за допомогою інструменту рамки (Crop).
2
Виділіть невелику ділянку зображення, який буде вашою прямокутної маркою, і натисніть Enter. В налаштуваннях інструменту Crop ви можете відразу вказати потрібні розміри - 98 на 52 cm з дозволом 72 пікселя на дюйм.
3
відкадрувати зображення, перетягніть за допомогою інструменту переміщення картинку з маркою на картинку з фоном і зубчастими краями, відкриту заздалегідь. Встановіть вирізане зображення точно посередині фону з рамкою, стежачи за тим, щоб всі краї були симетричні один одному.
4
Створіть новий шар і виберіть на панелі інструментів Ellipse Marque Tool (овальну область для виділення). За допомогою цього інструменту ви додасте марці обсяг. Виділіть частину марки на овального інструменту, а потім залийте виділену половину білим кольором, використовуючи інструмент Fill.
5
Встановіть параметр Opacity на 50%, щоб біла заливка стала напівпрозорої. Прозорість ви можете міняти відповідно до своїх побажань. Зробіть обведення марки і напишіть на ній будь-яке слово або свій нікнейм. Ваша марка для прикраси персональної сторінки в інтернеті готова.