Як поліпшити опалення салону. погано гріє пічка приора.

Опалення салону, особливо вітчизняних автомобілів, залишає бажати кращого. І не тому, що погано гріє пічка, а тому, що кругом щілини, і тепле повітря моментально випаровується. У старих автомобілях грубка починає погано гріти салон через те, що всі трубки в ній забиті маслянистими відкладеннями. Щоб поліпшити опалення в автомобілі і відчувати себе комфортно навіть при найнижчих температурах в зимовий період часу, потрібно провести ряд заходів по забезпеченню і збереженню тепла.
Інструкція
1
Якщо автомобіль старий, то достатньо замінити систему опалення або зняти і промити, щоб температура в салоні відповідала нормальному режиму. Від'єднайте грубку, розберіть її, промийте в ЗНЕЖИРЮЮЧИЙ, в бензині, гасі. Все знову затягніть у зворотній послідовності. Навіть цей захід допоможе обігріти салон до необхідних температур.
2
Коли всі трубки в грубці забиті наглухо, і промити їх не представляється можливим, то купіть нову грубку відповідної моделі та встановіть.
3
Також для поліпшення обігріву салону можна встановити додаткові грубки. Особливо якщо автомобіль великий і стандартне опалення не справляється з прогріванням салону.
4
В автомобілях марки Газель і Соболь все ущільнювальні гумки настільки погано підігнані, начебто б автомобілі створювалися для поїздки країнами Африки. Якщо не провести утеплення автомобіля і не заклеїти всі щілини, то при встановленні навіть 10 додаткових грубок в салоні все одно буде холодно.
5
Встановлені грубки потрібно правильно налаштувати. В цьому вам допоможуть фахівці автосервісу.
6
Також, на зимовий період слід прибрати підсмоктування холодного повітря. Для цього від важеля управління від'єднайте трос і зафіксуйте заслінки в положенні повного відкриття. Кран на опалювальних приладах потрібно встановити в максимально відкрите положення.