Як робити хвилю животом.

Східні танці - це символ жіночності, витонченості та грації. Спостерігаючи за східними танцівницями, можна помітити, наскільки добре танцівниця володіє своїм тілом, виконуючи рухи, які, на перший погляд, недоступні простій людині. Одним з таких ефектних і красивих рухів є хвиля животом . Насправді навчитися робити красиві перекочування м'язами живота може навчитися кожна жінка - для цього необхідні регулярні тренування.
Інструкція
1
Для красивої і правильної хвилі животом необхідно мати розроблені м'язи діафрагми, таза, а також косі м'язи живота. Крім того, вам потрібно навчитися розслаблювати всі групи м'язів живота, щоб домогтися потрібного ефекту.
2
Встаньте в зручну позу, поставте ноги на ширині плечей і злегка зігніть коліна. Підніміть груди вгору і втягніть живіт якомога глибше. Утримуйте живіт втягнутим стільки, скільки зможете, після чого повністю розслабте живіт, щоб він виявився трохи попереду всього тіла.
3
Повторюйте вправу по напрузі і розслабленню м'язів живота по декілька разів на день. Не затримуйте дихання, виконуючи дану вправу - дихайте рівномірно і повторюйте вправу по кілька разів. Не забувайте качати прес, як верхній, так і нижній - це також дозволить розробити м'язи живота.
4
По черзі піднімайте ноги і тулуб, лежачи на підлозі. Починайте з невеликої кількості підйомів, а потім, у міру розробки м'язів преса, збільшуйте їх кількість.
5
Тренуйте діафрагму - вона грає важливу роль в красивому перекаті живота. Глибоко дихайте і усвідомлюйте руху діафрагми між пупком і грудною кліткою. Нагніться вперед і спробуйте втягнути діафрагму всередину, а потім спробуйте кілька разів ритмічно скоротити її. Регулярно виконуючи цю вправу, ви почнете відчувати м'язи діафрагми, і навчитеся керувати ними.
6
Також вам потрібно навчитися ізолювати від діафрагми тазові м'язи. Одночасно втягуйте діафрагму і розслабляйте м'язи тазу, після чого втягуйте м'язи тазу і розслабляйте діафрагму.
7
Розігрівшись даними вправою, спробуйте зробити хвилю животом . Для цього послідовно втягніть діафрагму, потім м'язи середнього і нижнього преса, і м'язи тазу. Після регулярних тренувань ви зможете легко і швидко робити витончені перекати животом .