Як зробити образ програми.

Кожна сучасна людина користується комп'ютером. Дуже часто доводиться встановлювати програми . Бувають випадки, коли необхідно зробити копію тієї чи іншої програми , але під рукою є тільки флешка. Тоді можна скопіювати образ програми на флешку. Але як створити цей самий образ?
Вам знадобиться
  • Флешка, програма UltraIso, диск з програмою.
Інструкція
1
Вам знадобляться програми для роботи з образ ами. Зараз їх дуже багато на будь-який смак. Більшість з них знаходяться у вільному доступі в інтернеті, так що скачати не складе особливих труднощів. Принцип роботи кожної з них приблизно однаковий. Наприклад, встановлюємо програму UltraIso. Процес установки дуже простий. Програма легка в управлінні. Вона платна, але має пробний період. Врахуйте, що цю програму потрібно встановити на тому комп'ютері, де ви записуєте образ, і на на те, де ви збираєтеся встановити записану програму.
2
Після установки відкрийте програму. Натисніть на вкладку "Інструменти". Після це знайдіть пункт "Створити образ CD". Натисніть на нього. Відкриється вікно з параметрами, які необхідно правильно заповнити. В пункті "CD/DVD привід" вказуєте шлях до дисковода, в якому знаходиться диск з програмою, образ якої необхідно записати. Не рекомендується ставити галочку напроти пункту "Ігнорувати помилки при читанні". "ISO фільтр" за замовчуванням залишаєте включеним.
3
В пункті "Зберегти як" вказуєте шлях до місця, де ви хочете зберегти створений образ програми . Формат образ а найкраще залишати стандартним, якщо ви на іншому комп'ютері, то будете використовувати для відкриття образ а ту ж програму. Також ви можете образ програми записати на чистий диск. При записи пам'ятайте про те, що чим менше швидкість запису, тим якісніше буде записана програма на диск.