Як зашити м'яч. Як правильно зашитими м'яч.

Футбол - одна з найпопулярніших спортивних ігор, і якщо її можна уявити без спеціальної футбольної форми на гравцях, то без м'яча футбол не має ніякого сенсу. Так як під час гри м'ячі піддаються великим навантаженням, час від часу вони рвуться і лопаються, і в такому випадку у гравців є два виходи - купити новий м'яч або полагодити попередній. Для того щоб зашити футбольний м'яч, не потрібно додаткових знань - вам потрібні тільки міцні і товсті капронові нитки, шило і петля, згорнутий з пружною сталевої струни діаметром півміліметра.
Інструкція
1
Для початку візьміть струну довжиною 20 см і скрутіть з неї петельку, нагрів її посередині на полум'ї свічки або запальнички. Довжина готової петельки повинна скласти 10 см.
2
За допомогою гвинта М5-М6 затисніть обидва кінці струни, щоб петля неможливо розгорталася, і зміцните її на металевому стрижні. Зігніть кінчик петлі невеликим гачком для того, щоб її було зручніше протягати через отвори.
3
Тепер підготуйте місце для шва - визначте, на яких п'ятикутника м'яча знаходяться порвані шви і розпоріть їх, намагаючись не пошкодити м'яч. Розшийте шви доти, поки вони не перестануть розходитися самі.
4
Зміцніть вузлик біля кута п'ятикутника, зав'язавши його кілька разів для міцності, а потім в отвір вузлика пропустіть петлю із струни, завівши її в обидва отвори двох зшиваємо п'ятикутників. Вставте в петлю кінчик капронової нитки і протягнете через отвори.
5
Затяните нитку і зав'яжіть подвійний вузол так, щоб він опинився всередині м'яча . Введіть петлю в два правих отвори і протягніть один з кінців нитки зліва направо. Потім вставте петлю у відповідні два отвори з лівого боку і простягніть другий кінець нитки справа наліво.
6
Продовжуйте подібним способом прошивати п'ятикутники, направляючи нитки навхрест по відношенню один до одного. Коли ви дошьете до кута п'ятикутника, міцно затягніть нитку і зав'яжіть її кілька разів. Зріжте нитку і протолкніте вузлик всередину дерев'яною паличкою.