Як упакувати мило.

Мало зварити гарне мило - треба ще підібрати таку упаковку, щоб цю красу було не страшно взяти в руки. Досвідчені майстри-миловари мають кожен свою фірмову обгортку, за якою їх продукція стає легко впізнаваною.
Вам знадобиться
  • - Папір;
  • - Стрічки;
  • - Тасьма;
  • - Шпагат;
  • - Целофан;
  • - Шматочки тканини;
  • - Бісер.
Інструкція
1
Паперова обгортка. Папір надає майстрам нескінченно широкий простір для творчості. Якщо правильно підібрати фактуру паперу до фактури мила і написати на ній інгредієнти, то обгортка стане пізнавальною. Якщо ж обв'язати художньо зроблену паперову упаковку мотузкою і покласти під неї засушені трави, які присутні в рецепті мила - ромашку, звіробій, м'яту, шавлія, то обгортка перетвориться в справжній хенд-мейд.
2
Деякі сорти мила мають свою неповторну упаковку. Так мило, зварене цілком з оливкового масла - так зване кастильское мило, прийнято зберігати в грубому папері, перев'язаною суворою мотузкою. До милу, звареному з корицею, докладають шматочок коричної кори, а тверді види мила, зварені з травами, часто просто перев'язують паперовою стрічкою з візерунком з цих трав.
3
Пластикова обгортка. Як правило, домашнє мило відрізняється не тільки вишуканістю складу, але і красивою формою. Мило варять у вигляді ягід, тістечок, шматочки роблять напівпрозорими і з різними колірними розводами, вкладають всередину мила шматочки фруктів, зерна кави, дрібні черепашки і губки. Таке мило шкода ховати під непрозорою оболонкою, тому його загортають в хрусткий поліетилен. Робиться це так: беруть шматок поліетиленової обгортки у формі квадрата або круга, кладуть шматок мила на середину, потім загортають над ним краї так, щоб мило нібито лежало в серцевині прозорого мішечка. Пакет зав'язують пластикової чи шовковою стрічкою. В цілому можна сказати, що для упаковки мила використовуються ті ж матеріали, що і для упаковки свіжозрізаних квітів.
4
Мішечки з матерії - найдавніший і довговічний спосіб упаковки мила. Мило, покладене в мішечки, розшиті бісером, прикрашені вишивкою і аплікацією, використовували не тільки за прямим призначенням, але і як отдушку для білизни. Деякі мішечки використовуються тільки для певних сортів мила: наприклад, окремий мішечок для лавандового мила, окремий - для мила з отдушкой з вербени. Особливо гарні мішечки виходять в стилі "печворк" або клаптикового шиття.
Зверніть увагу
Будьте обережні з паперовим матеріалом - будь-яке мило має лужністю, яка поступово роз'їдає папір. Упаковуйте мило безпосередньо перед тим, як подарувати або продати його.
Корисна порада
Підбираючи матеріал для мішечка з милом, виберіть той, який швидко сохне, а роблячи написи на упаковках, подбайте про те, щоб вони на розмивалися водою.
Упаковка - це перше, на що звертає увагу покупець. Особливу важливість оформлення товару набуває тоді, коли покупець не знайомий з продукцією. Якщо раніше єдиним завданням упаковки було забезпечення схоронності товару, то тепер зовнішня привабливість і оригінальність виходить на перший план.
Інструкція
1
Дослідіть свою нішу на ринку. Кожен продукт займає певне місце, інакше на нього не буде попиту. Сьогодні вибір товарів і послуг настільки великий, що ваш продукт навряд чи не матиме аналогів серед конкурентів. При виборі упаковки насамперед потрібно орієнтуватися саме на них.
2
Проаналізуйте колірну гамму, яку використовують ваші конкуренти для упаковки своєї продукції. Краще всього вибрати ту компанію, у якої обсяг продажів на ринку відповідає вашим бажанням. Простежте, який колір переважає на продуктах цієї марки, і виберіть протилежний йому. Якщо кольори конкуруючих компаній на одному сегменті ринку будуть збігатися, до збільшення продажів це не приведе.
3
Розробіть дизайн упаковки. Цей аспект набуває більшої значущості, т.к. багато товарів мають схожими якостями і не сильно розрізняються за ціною. В таких випадках покупець придбає той з них, який йому більше сподобається зовні. При продумуванні дизайну не слід забувати про функціональність упаковки: не потрібно жертвувати зручністю заради красивого зовнішнього вигляду. Повторних покупок в такому випадку не буде.
4
Не забувайте про те, що упаковка споконвічно покликана зберігати товар від пошкоджень. Крім зовнішньої привабливості, важлива і її міцність. Якщо ви продаєте продукти харчування, то вона повинна зберігати корисні речовини і запобігати порчу товару.
5
Розмістіть на упаковці логотип вашої компанії. Це, по-перше, збільшить впізнаваність продукції, а по-друге, створить позитивне ставлення до нового товару, якщо попередні користувалися популярністю серед покупців.
Зверніть увагу
При розробці упаковки для свого товару уважно слідкуйте за тим, щоб дизайн, колірні елементи і т.д. не повторювали оформлення конкурентних фірм. Це може привести до конфліктів, аж до судового розгляду.