Як підключити дві лампочки. провести другу лампочку.

Все електричні роботи потрібно проводити у відповідності зі схемами і з максимальною безпекою для власного життя та здоров'я. Неправильне підключення проводів може привести до короткого замикання та пожежі. Тому, якщо ви ніколи не мали справу з підключенням проводів - довірте це професійному електрику. Якщо ж ви вважаєте що впораєтеся з цим завданням самостійно, то робите підключення двох лампочок або груп лампочок відповідно до правил.
Вам знадобиться
  • -індікаторний прилад або викрутка
  • -ізолента
Інструкція
1
Перед тим, як почати приєднувати дроти на групу лампочок, вимкніть щиток електроприладів, що подає харчування в квартиру.
2
Все дроти, які будуть з'єднані з вимикачем і лампочками, розведіть в різні боки. Знову включите подачу електрики на щитку приладів.
3
Перевірте індикаторної викруткою або приладом де знаходяться фазні дроти і нульовий провід. Якщо підносячи прилад, загоряється лампочка, то це фазний провід, якщо лампочка не горить - нуль. В деяких проводках є 4 дроти, один з яких під'єднується до заземлення.
4
У всіх проводів, що відходять від лампочок і вимикача, зачистите ізоляцію. Як уже писалося вище все це потрібно проводити з вимкненим щитком подачі електроживлення.
5
Якщо ви хочете щоб дві лампочки спалахували одночасно натисканням однієї клавіші у вимикачі, то з'єднайте два фазних проводи на лампочках до фазного проводу вимикача.
6
Нульові дроти з'єднуються з нульовими. Якщо додатково присутня дріт заземлення, то його потрібно з'єднати від лампочок з проводом заземлення вимикача.
7
Якщо вам потрібно щоб дві лампочки включалися від різних клавіш вимикача, то фазний провід однієї лампочки приєднаєте до фазного проводу однієї клавіші. Точно так же підключається друга лампочка.
8
Нульові дроти з'єднуються разом і йдуть на нульовий провід вимикача. Дроти заземлення також скручуються.
9
Після всіх вироблених підключень і з'єднань запросіть професійного електрика для перевірки правильності виробленої схеми підключення і тільки після цього можете користуватися лампочками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=n5xLKfWe178