Як вибрати коляску-трансформер.

Батьки, здраво підходящі до питання формування бюджету, воліють коляски- трансформери . Хоча деякі вважають такі моделі досить громіздкими і важкими, зручність трансформерів очевидно. Така коляска універсальна - вона підходить для будь-якого сезону. Додаткова перевага в тому, що з такою коляскою необхідність в придбанні прогулянкової коляски відпадає.
Інструкція
1
Перед тим як вибрати коляску, необхідно визначитися з функціями, які вона повинна виконувати. Для зимового періоду коляска-трансформер просто ідеальна. Її стійкість і великі колеса дозволяють долати будь замети без особливих труднощів. Тому в тому випадку, коли взимку планується денний сон дитини на вулиці, така коляска стане незамінним помічником.
2
Комплектація більшості колясок стандартна: люлька, чохол для ніг, зігріваючий в холодну пору року, корзина для покупок, невелика сумка для речей, москітна сітка і дощовик. У багатьох моделей висота ручки регулюється, також її можна прикріплювати на іншу сторону коляски, змінюючи напрямок руху. Істотна різниця в ціні залежить від виробника і того матеріалу, з якого коляска зроблена. Алюмінієве підставу коляски робить її більш легкою, але істотно підвищує вартість.
3
Приймаючи рішення про те, яку вибрати коляску, потрібно уважно заміряти розміри прорізу ліфта. На жаль, лише в деяких будинках є вантажні ліфти, тому більшості мам доведеться намагатися підніматися на свій поверх в маленькому ліфті, для коляски не призначеному. Чим більше буде відстань між стінками ліфта і самої коляскою, тим зручніше буде мамі. Відразу потрібно зазначити, що якщо ліфта в будинку немає взагалі, а вдень мама з дитиною буде одна, то спуститися вниз з коляскою вагою близько 15 кг, в якій лежить малюк, буде вкрай проблематично.
4
Часто виникає питання про те, які колеса у коляски найбільш зручні. Є моделі з колесами з суцільної гуми - вони володіють меншими амортизуючими властивостями. Колеса з камерами всередині підкачуються, коляска більш маневрена, однак присутнім ризик проколу шин.